Wpis z mikrobloga

Takie wydarzenia budują drużynę. Może całe spotkanie nie grać komunikacja, może pojawiać się ta sportowa złość, ale mimo wszystko ci gracze mają ten mental. To są wielkie nazwiska, pamiętajmy - mecz trwa 90 min, brawa dla Atalanty, która pokazała charakter, ja jestem pewien, że po kilku z tych chłopaków za chwile zgłoszą się największe firmy.
#mecz #heheszki #kanalsportowy
Pobierz Zdziszko - Takie wydarzenia budują drużynę. Może całe spotkanie nie grać komunikacja,...
źródło: comment_1597266097gxEpNtPSFpk6Fpnowg9yF9.jpg
  • 58
@Zdziszko: Panowie, ja doskonale rozumiem... ATLANTA, jak mówił Tomek - zjawisko sezonu. Ale spójrzmy teraz na Bayern Roberta Lewandowskiego, który podejmie na wyjeździe Barcelonę. Tutaj słusznie zauważyłeś, że to będzie mecz na wyniszczenie. Pojedynek gigantów, pojedynek bogów futbolu. Robert Lewandowski, który jest w absolutnie wyjątkowej formie: 54 bramki yyy... w tym sezonie. Wiemy, że nie zagra GnabrY, wiemy, że nie zagra Komą. Z drugiej strony Leo Messi uważany przez wielu za
Pobierz d.....t - @Zdziszko: Panowie, ja doskonale rozumiem... ATLANTA, jak mówił Tomek - zja...
źródło: comment_1597266644dvXuRYtzcjvJJWB00QFg2T.jpg
@dukat: Wracając jeszcze do meczu Atalanty. To jest na dzień dzisiejszy fajne miejsce do gry, fajny trener, fajny właściciel, to jest dzisiaj modernizowany stadion, to jest kilku chłopaków, którzy nie boją się gry jeden na jeden, nie boją się gry kombinacyjnej. Ten mecz pokazał, że w dzisiejszym futbolu nie liczą się wysokie kontrakty i ta cała otoczka hollywood.
Pobierz Zdziszko - @dukat: Wracając jeszcze do meczu Atalanty. To jest na dzień dzisiejszy fa...
źródło: comment_15972673954sV4l8MP190mBWFEKLTvty.jpg
@Zdziszko Ja myślę, że to jest lekcja dla nas wszystkich. Że mecz toczy się od pierwszej do ostatniej minuty. Atalanta już witała się z gąską, ale chwila nie uwagi i to drużyna prowadzona przez Tuchela melduje się w półfinale. Teraz pozostaje nam tylko czekać na to co jutro pokaże nam Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim na czele.
Pobierz Luqiize - @Zdziszko Ja myślę, że to jest lekcja dla nas wszystkich. Że mecz toczy się...
źródło: comment_1597270064sCVOaqZ7w94OLyGbKQbg2a.jpg