Wpis z mikrobloga

@Czarnakurtka: Potrafilbys przez miesiac, a potem już idzie się tak przywyczaić, ze nie rozumiesz czemu twoi znajomi chcą robić tyle zdjec u ciebie na balkonie. Piękno szybko się nudzi. Xd plus u mnie nie da się siedzieć przez 1/2 roku na balkonie, bo co chwile wieje od wody. No i nie zapominajmy o częstym wzywaniu ochrony (są kilka min po wezwaniu), bo patusom nie wydaje się nic złego w chlaniu i
źródło: comment_1597304197LYSu3E1GzIqDi2utdyf9YW.jpg
@anonim1133 nie, akurat ja nad Bałtykiem śpię w namiocie tam gdzie przez cały dzień nie spotka się człowieka xd I zawsze ja jestem wyśmiewany od biedaków przez tych "kazików" xd Osobiście swój wypoczynek spędzam zawsze tam, gdzie jest cisza i spokój. Blokowisko oraz plac zabaw pod nie są ciche. Wolałbym wynająć u kogoś pokój kto ma podwórko, na którym mogę pochillowac w spokoju
czekaj, zaraz zaczną wypominać, że to pewnie za 500+ i wczasy+ :D

Udanego wypoczynku!


@dominowiak: nie zapomnij o brudnym i zimnym Bałtyku, parawanach, drożyźnie i zatłoczonych plażach.

Wieczni malkontenci. Ale dobrze, niech nie jeżdżą. Dzięki temu mam mniej ludzi na plażach i okolicach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@lentilek: Londyn
@p4wl: Nie mam, ale jak jest ostra burza to czuje, ze zaraz wyrwie okna które są zamkniete. xd
@Czarnakurtka: No nie wiem, na początku fajnie, wstajesz i masz ładny widok z rana, a teraz zazwyczaj mam zasłoniete rolety, bo światło odbija się od wody i denerwuje. : ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedynie mojemu bombelkowi się nie znudIlo i potrafi w takiej pozycji sobie
źródło: comment_1597305403QlomMOxVj4l7CX3JB4mqMM.jpg
nie zapomnij o brudnym i zimnym Bałtyku, parawanach, drożyźnie i zatłoczonych plażach.


@Krupier: ajj no tak :D
Swoją drogą u mnie to już taka tradycja trochę jest, że jak jadę na urlop gdzieś, gdziekolwiek, to się pogoda pie..li :D
W ubiegłym roku niedaleko Kołobrzegu, wyjazd na 5 dni z dziećmi, początek lipca, temperatura w nocy spadała do 14 stopni, deszcz XD. Za dnia na plażach pusto, bo fale wielkie i woda
źródło: comment_1597305830M9DLm2sXXDqDeY7LJ9Ttx4.jpg
@Czarnakurtka co to w ogóle #!$%@? za #!$%@?. Możesz powiedzieć czy kiedykolwiek gdzieś wypocząles ? Że przyjechałeś do domu i powiedziałeś o #!$%@? ale to byk wypoczynek teraz mam tyle energii ze przez rok może #!$%@?ć . No chyba #!$%@? nie. Nawet gdybyś na bezludnej wyspie siedział przez miesiąc to po jednym dniu w pracy jesteś tak #!$%@? jak po roku. Bo nie da się wypocząć na zapas.