Wpis z mikrobloga

W obecnym stanie prawnym będąc ateistą i osobą bezdzietną, państwo zabiera mi pieniądze w podatkach żeby oddawać je na cudze dzieci i promować za nie "wartości chrześcijańskie" oraz "tradycyjna rodzinę". Obecnie panuje terror kultu rodziny i katolicyzmu, a nie lgbt.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #gorzkiezale #takaprawda #lgbt #oswiadczenie
  • 77
@saakaszi

żeby oddawać je na cudze dzieci


I na chorych, na emerytury dla starych, na zasiłki dla niezdolnych do pracy i bezrobotnych, a nawet na kary za zbyt wysoką produkcję CO2. Taguj to rozdawnictwo #bekazlewactwa z łaski swojej

i promować za nie "wartości chrześcijańskie" oraz "tradycyjna rodzinę"


I co to ma do bycia ateistą? Wartości chrześcijańskie (nie mylić z jakimiś obrządkami) to wartości uniwersalne i dobre. Tylko "tradycyjna rodzina" jest gwarantem przetrwania
@saakaszi: Mi tam zabiera na milion rzeczy, mimo że jedyne z czego korzystam to funkcja państwa minimum. Na tym polega życie w nowoczesnym państwie, że jesteś ruchany jeżeli jesteś w mniejszości i tyle. Ludzie to gnoje z natury i jak mają okazje kogoś okradać w majestacie prawa to zawsze to zrobią ¯\_(ツ)_/¯
@niochland

mam nadzieję że mieszkasz na wsi gdzie rządzi prawica, bo jeśli siedzisz w dużym mieście to #!$%@? z LEWACKICH twierdz xD

W mieście mieszkam na wsi wypoczywam i nigdzie się nie wybieram bo własność prywatna czyli coś co lewuska boli
W mieście mieszkam na wsi wypoczywam i nigdzie się nie wybieram bo własność prywatna czyli coś co lewuska boli


@Gnat-44: ta, tłumacz to sobie nieudaczniku xD
żyjesz w lewackim mieście, bo lewackie miasto jest lepsze do życia i ma większe możliwości rozwoju niż prawacka wieś

ps. #!$%@? gongu od mojej opinii na temat własności prywatnej, bo pewnie byś się zesrał jakbyś się dowiedział, że bliżej mi do wolnego rynku niż tobie
@niochland Mieszkam w dużym mieście bo tu się urodziłem, tu rozkręciłem interesik i mogę dyskryminować osoby LPG. Gdy męczy mnie miasto.. wsi spokojna wsi wesoła..
Nie jestem wyborcą konfy, ja lubie mocne rozwiązania i dlatego głosuję na pisiorki. Tylko pis ma siłe by bardziej upokorzyć tęczoidy i oprzeć się ekspansji małpoludzi i semitarów z zachodnich rubieży.