Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pamiętam jak byłem gimbusem i jeździłem z rodzicami nad jezioro. Pewnego razu przy plaży był starszy dziadek sprzedający jakieś napoje i bułeczki z wózka. Ja jako gimbus oglądający jakieś reportaże o nielegalnych handlarzach, stadionie dziesięciolecia czy kij wie czym, chciałem zabłysnąć i powiedziałem do niego "a pozwolenie na handel i kasa fiskalna są?". Pan tylko spojrzał ze smutkiem w oczach i coś tam powiedział po cichu. Ale mój ojciec, oaza spokoju na co dzień, nigdy prawie na mnie nie krzyczał, się wtedy wkurzył na mnie. I jestem mu za to wdzięczny bo do dziś pamiętam o tym wydarzeniu. Ustawiło mnie to na resztę życia i do dziś mi jest jeszcze wstyd, że przywaliłem się do osoby prawdopodobnie próbującej sobie dorobić do marnej emerytury, w sytuacji gdy sam nie zarobiłem wtedy jeszcze ani grosza.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f365b26e3135a007e5a057b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 19
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jako gowniak po prostu przestrzegales prawa a później coś na ciebie wpłynęło i uważasz że cwaniactwo i oszustwo to coś czym należy się chwalić. W sumie nic nowego w tym kraju to pewnie 90% osób wspiera różne formy oszukiwania państwa i #!$%@? bo hehe nie będę konfidentem
  • Odpowiedz
@Gorylica_Ada hehe, za komuny też byłeś taki cacy i prawilny? Państwo nas #!$%@? na każdym kroku i jak komuś udaje się tego gnojenia uniknąć, to tylko brawa dla niego. To nie jest moje państwo, to jest mój wróg.
  • Odpowiedz
@glucior jaka komuna? Wyłącz swoje projekcje, jak ktoś oszukuje w rozliczeniu podatkowym to też mu bijesz piątkę bo zajebiście że mu się udało? A jak ktoś kradnie z państwowej kasy to super gość prawda? Widzę że polackie podjecie w formie xd byle oszukać i niech nikt nic nie mówi
  • Odpowiedz
ŚwiętaSamica: Ja zgłosiłem dzieciaki sprzedające lemoniadę na SM. I się z tym dobrze czuję. Niech się nauczą oni i ich rodzice w jakim państwie żyją. W końcu to oni później wybierają do sejmu tych co ustalają prawo, które wobec nich wykorzystałem.
Twoja postawa i twojego starego to typowa p0lacka mentalność. Głosuj na zamirdyste lub nieinteresuj się polityką, a później rób za dobrodusznego cwaniaka i krętacza narzekającego jak w PL jest #!$%@?
  • Odpowiedz