Wpis z mikrobloga

Nie życzę sobie natomiast, żeby flagi mojego kraju były profanowane. kropka.

Nie ustąpię ani o krok ludziom, którzy nie szanują flagi mojego kraju i lekką ręką obrażają uczucia religijne kilkadziesięciu milionów ludzi w tym kraju


Wiecie czego ja sobie nie życzę?

- Nie życzę sobie żeby po ulicach mojego kraju jeździły furgonetki sugerujące że jestem pedofilem.

- Nie życzę sobie żeby prezydent kraju uważał mnie za ideologie gorszą od komunizmu.

- Nie życzę sobie żeby Kościół oraz jego wierni nazywali mnie zboczeńcem, pozbawionym moralności degeneratem, zarazą lub sugerowali że chcę zniszczyć Polskę.

- Nie życzę sobie żeby politycy w tym kraju sugerowali że homoseksualizm jest równy pedofilii.

- Nie życzę sobie żeby prawicowe gazety i media nie porównywały mnie do nazistów, komunistów lub innych zbrodniczych ideologii.

- Nie życzę sobie żeby ludzie w tym kraju wmawiali mi że jestem nienormalny.

- Nie życzę sobie wmawiania że jestem chory i powinienem się leczyć.

- Nie życzę sobie porównywania mojego związku do związku ze zwierzętami lub przedmiotami

- Nie życzę sobie aby politycy sugerowali że Polska byłaby lepsza bez takich ludzi jak ja.

- Nie życzę sobie sugerowania że mój styl życia jest destrukcyjny, zły, niemoralny i prowadzi do deprawacji społecznej.

- Nie życzę sobie wmawiania że chcę demoralizować lub molestować dzieci.

#bekazprawakow #lgbt #neuropa #4konserwy
prawarekasorosa - > Nie życzę sobie natomiast, żeby flagi mojego kraju były profanowa...

źródło: comment_1597402913xT32CXgzRWeocyVK8UL00r.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Jacob7320: co
@prawa_reka_sorosa: mimo iż jestem pewnie bardziej prawakiem to muszę przyznać że #!$%@? mi przykro jak widzę tą nagonkę i jednocześnie zenuje mnie podłość z jaką ona jest prowadzona. Coś co w żadnym stopniu nie dotyczy ani nie wpływa na życie przeciętnego człowieka w oczach wielu urosło do rangi zagrożenia, problemu albo nie wiem jak to nazwać podczas gdy spełnienie postulatów homoseksualistów nie zmieniłoby praktycznie nic w życiu hetero,
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: Chcesz coś czego nikt nie ma. Równie dobrze możesz złożyć zamówienie na jednorożca. I mówiąc nikt mam tu także na myśli osoby po drugiej stronie ideologicznej.

Typie Ty masz jedną ciężarówkę, a na netflixie biali mężczyźni to ostateczna forma zła w XXI wieku XD

-Pierwszy punt: Ty masz ciężarówkę, jako biały mężczyzna dostaję (a swoją drogą Ty też) propagandę w mediach, że Twoje życie jest bezwartościowe i pewnie niedługo będziesz
  • Odpowiedz
@CyfrowyD:

na netflixie biali mężczyźni to ostateczna forma zła w XXI wieku

biały mężczyzna dostaję (a swoją drogą Ty też) propagandę w mediach, że Twoje życie jest bezwartościowe i pewnie niedługo będziesz inkarnacją Hitlera


XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
jak Cię widzą, tak Cię piszą


@Prawdziwy_Wizjoner: To jest właśnie absurd, bo dlaczego to wina którejkolwiek z osób LGBT, że ludzie widzą ich przez pryzmat swojej homofobii? Np. wszystkie środowiska LGBT odcinają się od pedofilii, a i tak każdy przypadek osoby LGBT, która dokonała czynu pedofilskiego jest rozdmuchiwany do granic możliwości.

to cale LGBT przynosi wam więcej szkody niż pożytku


W jaki sposób "LGBT" ma przynosić cokolwiek? To jest skrót określający
  • Odpowiedz