Wpis z mikrobloga

Na początku chciałbym podziękować wszystkim za pomoc i osiągnięty cel na zbiórce ! https://zrzutka.pl/5sacpm
Wszystkie wątpliwości niektórych wykopków chciałbym teraz wyjaśnić.
Zrobiłem wszystkie badania, o których wczoraj wspominałem i niestety nie jest dobrze...Nie będę dużo pisać po prostu sami oceńcie. Przed badaniami odwiedziłem szpital i poprosiłem o papier z epikryzą. Okazało się, że go nie dostałem podczas pobytu w szpitalu. Wrzucam wszystkie paragony oraz ile zrobiłem kilometrów przez całe 12 godzin jazdy po lekarzach. Dziękuje, że jesteście i pomagacie. Wołam plusujących dzięki pomocy Mirka @FHA96 #busemprzezpatologie
Wyalienowany - Na początku chciałbym podziękować wszystkim za pomoc i osiągnięty cel ...

źródło: comment_15974419485bn9ohtGuM6DVp8hmeOADH.jpg

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
@Wyalienowany: co jak co ale spowodowanie stałego uszczerbku na zdrowiu powinno być karane taką potężną karą pieniężną i najlepiej co miesiąc, co z tego że raz dostaniesz kilka kafli jak słuch możesz mieć #!$%@? do końca życia mam nadzieje że dojedziesz patusa tak że się nie wypłaci, ale słuch się nie naprawi ;/ chociaż słyszałem że po takich akcjach po kilka tygodni może nadejść poprawa ale to mała szansa, trzymaj się!
  • Odpowiedz
@Anonym_314: na mnie kiedyś wyskoczył typ z butelka i kuflem piwa. Nie wiem czy kiedyś zbiła Ci się szklanka w zlewie ale ja z tego powodu potraktowałem to tak jakby wyskoczył na mnie ktoś z nożem. Dostałem kopnięcie w zebra które odczułem na następny dzień i kolejne 4 dni. Chciałem kolesia dojechać ale poza tym że tego wieczora dostał #!$%@?, zdarzyło mu się znaleźć w zakładzie karnym. Cieszę się teraz że
  • Odpowiedz