Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie yerby polecilibyście komuś, kto nie przepada za dymem, wędzeniem etc. w smaku naparu? (pomijając Verde Mate Green)? Macie jakieś doświadczenia? Niedawno zacząłem przygodę, popróbowałem sporo z Verde Mate i mam paru faworytów ale po wypiciu bodaj Energia Guarana zraziłem się i wolę uniknąć nieprzyjemnej sytuacji #!$%@? wszystkiego do kosza z racji właśnie dymnego posmaku.
#yerbamate #yerbamatewykopclub
  • 19
mogą też być takie, które mają ten dym ale w jakiejś nieznacznej ilości żebym się nie zraził na samym początku i wprowadził jako tako w temat
Dzięki Mirki, wiem już jakiego rodzaju szukać, tak jak pisałem Verde Mate większość popróbowałem i mi zasmakowały, co do CBSe to któreś konkretnie są mniej dymne czy wszystkie są mniej więcej takie same jeśli chodzi o ten aspekt?
@Lothbrok: Kraus spoko, a z takich najprzyjemniejszych do picia to zdecydowanie polecam Liebig Orginal, taka klasa premium z yerb, będzie pan zadowolony!

z CBSe ostatnio piłem CBSe Etiqueta Negra - Hierbas Serranas, całkiem fajna. Ogólnie to unikaj paragwajskich yerb, bo to główne one są znane z popielniczki.
@Lothbrok: CBSE Silueta jest pyszna. Również CBSE Guarani, która polecali mireczki i świetnie mi również podeszła. Tez zaczynałem od Verde, potem CBSE, potem przeskoczyłem na niby dymne, ale smakowe. Np Pajarito Menta Lemon, szczególnie w gorące dni na zimno.