Wpis z mikrobloga

Będę potrzebował mieszkania w #warszawa albo do najęcia na dłuższy okres albo w ogóle możliwe, że do kupienia.
Okolice: Sielce, ul. Chełmska 9 to byłoby coś idealnego.

Gdzie w Waszym mieście szuka się ogłoszeń na wynajem i sprzedaży? W Trójmieście miałem coś tak wspaniale działającego jak trojmiasto.pl, a tutaj?

#nieruchomosci
  • 25
@policjantpeel: no właśnie już wszytkie przejrzałem bo tak podejrzewałem, że Warszawiacy to strzasznie zacofni są ale okazało się, że jednak nie wszyscy i że potrafią w internety!
Serio ziomek! Co prawda w niektórych sklepach nadal nie chcieli tutaj akceptować banknotów wprowadzonych do obiegu po denominacji i wyjmowali widły z zaplecza jak chciałem kartą za coś zapłacić ale generalnie gdzieniegdzie potrafili człowieka zaskoczyć i spytać nawet czy przypadkiem B L I K
@policjantpeel: no ale patrz, że trojmiasto.pl wraz ze swoja sekcją ogłoszeń nie działa, a tam właśnie na tym portalu najbardziej opłaca się czegokolwiek szukać.

Miałem nadzieję "gościu", że się zaskoczę i usłyszę coś pokroju: wchodzisz na spietywarszawiak.pl w sekcję "nieruchomosci" i tam masz eldorado. No ale widocznie jest tak jak piszesz.

DziękI!
@Roger_Sososky1: XD trochę brzmi jak komplement. Dzięki.

Gdyby nie sytuacja zdrowotna syna to szczerze mówiąc nie pchałbym się do Warszawy. Niestety okoliczności ku temu mnie przymuszają.
A i tak nie wyobrażam sobie siedzieć tutaj na stałe. Szukam mieszkania na 2 tyg w miesiącu resztę czasu wolę spędzać w przyjaźniejszych uwarunkowaniach.

Niestety najem krótkoterminowy mi się nie kalkuluje bo płacę za to niemal tyle co za normalne mieszkanie za cały miesiąc, a
Niestety najem krótkoterminowy mi się nie kalkuluje bo płacę za to niemal tyle co za normalne mieszkanie za cały miesiąc, a do tego graty muszę wozić ze sobą.


@Roger_Sososky1: zacytuje co już napisałem: "Niestety najem krótkoterminowy mi się nie kalkuluje bo płacę za to niemal tyle co za normalne mieszkanie za cały miesiąc, a do tego graty muszę wozić ze sobą."

A co do szpitali do w Gdańsku są i to
Nie oplaca ci się kupować, tam najmniejsza klitka 20m do remontu kosztuje 300k. Przy dzisiejszym rynku lepiej coś wynająć, ceny najmu są sporo niższe niż przed rokiem.
@analboss patrzyłem na ceny najmu i na razie to wychodzi, że to jest to samo co bym spłacał kredyt plus opłaty. Jak zakładam, że potrzebuję takiego lokum na minimum 5 lat to kredyt zaczyna być już korzystnym rozwiązaniem.

Ale po części też masz rację. Musiałbym tylko też coś normalnego do najmu znaleźć z normalnym właścicielem i korzystniejszą ceną niż kalkulacja spłaty kredytu.