Wpis z mikrobloga

Oi #!$%@?, użytkowniczka @Luna98x wrzuciła posta jak to jej podczas pandemii ciężko, wiecie, polka musi siedzieć na wsi w domu rodzinnym bo nauczanie zdalne i nie ma jak to poska...poszaleć w mieście, liczyła pewnie na poklepanie po ramieniu i atencję od inceli, a tu co się stało? Została przedstawiona prawda o obibokach i pasożytach żerujących na rodzicach. Bo tak trudno studiować i pracować jednocześnie. Posta oczywiście usunęła bo nie spodobały jej się komentarze xD

#p0lka #logikarozowychpaskow
Pic rel post
z.....s - Oi #!$%@?, użytkowniczka @Luna98x wrzuciła posta jak to jej podczas pandemi...

źródło: comment_15976494677oNvDK05Tg0wDWM1ojkvKX.jpg

Pobierz
  • 25
@zartos: Pomijając fakt, że prawdopodobnie rzeczywiście oczekiwała poklepania po ramieniu (jak zresztą większość osób na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)), to jednak rozumiem dlaczego nie chce jednocześnie pracować i studiować. Nie oszukujmy się, takie coś to jest katorga i sam tego doświadczyłem. Dlatego nie dziwi mnie że ktoś wybiera mieszkanie z rodzicami i chce dokończyć studia. I jednocześnie nie znaczy to że nie można sobie trochę ponarzekać.
@zartos: Swoją drogą prawdą jest, że na niektórych kierunkach w trybie dziennym trudno jest pogodzić pracę na pełen etat z zajęciami oraz nauką, wiele zależy także od podejścia danego człowieka oraz wykładowców, czy samej uczelni. Tutaj jednak, jak wynika z tego usuniętego wpisu mamy ewidentnie tęsknotę za "życiem studenckim" sponsorowanym przez rodziców. Studia kończyłem wiele lat temu i powiem Wam, że taka sytuacja ze studiowaniem zdalnym byłaby dla mnie niejednokrotnie błogosławieństwem,
@zartos: Nie oszukujmy się, większość osób idzie na studia żeby przedłużyć sobie dzieciństwo. (Sam mam 32 lata i robię 3 kierunek dziennie) Żyjemy w czasach dobrobytu i jeśli ktoś może sobie na to pozwolić lub ma starych którzy to fundują to czemu nie.

Tak samo mając te 20 lat kto normalny wybierze życie na wsi, mając do wyboru miasto i imprezy.
@revente: Każdy ma prawo robić to co chce, ale też każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, więc uważam że takie żerowanie na rodzicach to zwykłe okropieństwo, lenistwo, oraz pasożytnictwo, tfu na takich nierobów
@zartos: Pff nie po to ludzie #!$%@?ą całe życie żeby żeby nie móc zapewnić fajnej młodości swoim dzieciom. A kontakty towarzyskie z imprez potrafią być potem ważniejsze od papieru ze studiów jeśli chodzi o znalezienie dobrej pracy.
A kontakty towarzyskie z imprez potrafią być potem ważniejsze od papieru ze studiów jeśli chodzi o znalezienie dobrej pracy.


@revente: niby prawda, ale warto podkreślić że:
- trzeba z imprez coś pamiętać
- muszą wykraczać poza kontakt skóra-skóra 18 cm Fernando którego nie spotkasz jak już wróci do wioski pod Barceloną
- dotyczy głównie facetów bo kobiety (wbrew pozorom) znacznie chętnie będą sobie noże w plecy wbijać niż pomagać