Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 36
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora się ruszyć bo już 07:02:01, Wtorek, 18 sierpnia 2020. Imieniny: Ilony, Bronisława, Heleny. Słońce wstało dziś o 05:29. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 14 godzin i 42 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:50 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:12. Ciemna noc zapadnie o 21:44, ale gwiazd można wypatrywać od 20:52.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora ...
  • 25
  • Odpowiedz
Dzień dobry, zalało mi trochę osiedle podczas burzy ale żyje. Jutro znowu 12h xD niezależnie o której idę spac to i tak wstawanie o 4 mnie rozwala. Może powinnam tak wstawać zawsze? Ile można być zdechlakiem od samego rana. Czekam na piąteczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@omi-omi: a to ciekawe bo ja miałam potem już rozmowy telefoniczne xD ciekawe od czego to zależy.
  • Odpowiedz
@Wejszlo: na wstawanie o 4 rano i bycie trochę mniej zdechlakiem polecam melatoninę: jedna-dwie pigułki o 19, potem przeglądanie neta w łóżku i po 20 człowiekowi chce się spać XD a co do rozmowy: wszystkie potrzebne info, o które pytała pani w okienku, były umieszczone w moim wniosku elektronicznym ( ͡° ͜ʖ ͡°) razem z tym, jakie stanowiska mnie interesują XD także jakby paniom z PUPu się
  • Odpowiedz
@omi-omi: spróbuję, może pomoże.
ja w sumie jak wracam i zjem obiad to potem mi się chce spać, jeśli nie polegnę to ok. 20 sama zasnę i bez melatoniny ( ͡° ͜ʖ ͡°) u mnie problemem jest godzina wstawania, a nie ilośc przespanych. Nienawidzę siebie za to xD
  • Odpowiedz