Wpis z mikrobloga

#gry #xbox #xboxgamepass #microsoftflightsimulator

Mam subskrypcję xbox game pass, chciałem sobie pobrać Microsoft Flight Simulator bo niby jest dostępny w tej usłudze. Kliknąłem "pobierz", wymagane ponad 150 GB, no więc wybrałem dysk gdzie jest odpowiednio dużo miejsca. Pobrało mi jakiś 1 GB, po czym przycisk zmienił się na "odtwórz". Kliknąłem, odpaliło się jakieś menu gry z kilkoma opcjami interfejsu do wyboru i przyciskiem dalej. Kliknąłem "dalej" i włączył się ekran ładowania z paskiem postępu, który od 30 minut stoi w miejscu (dosłownie)...

Ktoś ogarnia o co tu chodzi? Myślałem, że normalnie gra się pobierze. Szukałem wszędzie informacji czy być może w game passie jest tylko jakieś demo, no ale nie. Na oficjalnej stronie Microsoftu jest napisane, że normalnie gra dostępna w xbox game pass.
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fido2801: też tak miałem z tym że niebieski pasek postępu stanął tak na 20% zamknąłem grę, uruchomiłem jeszcze raz i potem zaskoczyło pobieranie. Dodam też że zmieniałem wcześniej ścieżkę gdzie miała by być zainstalowana gra
  • Odpowiedz
@olyout: @Dawav:

Przeinstalowałem, uruchomiłem jako administrator, nadal to samo. Do folderu z zainstalowanymi grami z game passa nie mam dostępu żeby wyczyścić foldery (pomimo, że jestem administratorem) i nie wiem jak ten dostęp zdobyć.
  • Odpowiedz
@Fido2801: zresetuj kompa przynajmniej ,ja zacząłem instalować po 6 rano jak wróciłem z nocki ,teraz jak się obudziłem też zauważyłem,że to mam tzn nie mam postępu instalacji( ͡° ͜ʖ ͡°), zresetowałem ,odpaliłem przez microsoft store i się pobiera:D
  • Odpowiedz