Wpis z mikrobloga

Potrzebuję jak najlżejszego laptopa (dużo podróży, musi zmiescic sie do nieduzego plecaka) z 8GB RAM, 512 SSD, procek taki, żeby starczył na lata i konstrukcja solidna też mile widziana. Upatrzyłem sobie Yoge S730, jest coś lepszego? 12-13".
  • Odpowiedz
@Pustulka: czy mógłbyś polecić jakiś tablet, jak najbardziej niezniszczalny? Taki odpowiednik lenovo t460s wśród tabletów? Wydajność i inne rzeczy schodzą na dalszy plan, tablet do komunikacji dla dziecka niepełnosprawnego (duże szanse, ze nie raz upadnie).

Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie, bo nie znam się na tabletach zupełnie.
  • Odpowiedz
@Pustulka: Hej, ile mógłbym zawołać za Elitebook 840 G1 z i7, grafika AMD 1GB, SSD 250 GB, full HD IPS, stacja dokująca, modem LTE w środku. Wizualnie bez większych uszczerbków.
  • Odpowiedz
z 8GB RAM, 512 SSD, procek taki, żeby starczył na lata i konstrukcja solidna też mile widziana. Upatrzyłem sobie Yoge S730, jest coś lepszego? 12-13".


@sloma212: Masz na myśli tego S730-13 za 3499 zł i7-10710u? - nawet ujdzie, bo nie masz zbytnio dużego wyboru w 13-stkach, a cięższego Envy 13" X360 z ryzenami jeszcze nie ma w Polsce.

To są pozostałe 13-stki z ryzenami, ale kiedy to się w końcu w
  • Odpowiedz
poproszę o wycenę lapka do MS Flight Simulator 2020 który to dziś miał premierę.


@czteroch: 6 rdzeniowy i7-9750h, i7-10750H, ryzen 4600H, 16GB ramu, 1660 Ti to daje koło 50 klatek na wysokich ustawieniach w full hd. Czyli minimum to Lenovo Y540-15 z 1660 ti i i7 za 3399 zł.
  • Odpowiedz
polecisz coś dla programistów? Obecnie mamy w firmie vostro 5490 z i7, szukamy czegoś podobnego. Procesor RAM i dobre chłodzenie


@yamciayamcia: To zależy w co idziecie jak stwierdzicie, że koniecznie chcecie jak najwydajniejsze laptop by jeszcze nie rozbijać banku to:
- Legion 5 z 4800h: https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-laptop-l5-r7-8gb-512ssd-1650-w10.bhtml dołożyć do tego drugą 8GB kość i będzie jak nie przeszkadza 15 cali oraz wygląd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Asus
  • Odpowiedz
tablet do komunikacji dla dziecka niepełnosprawnego (duże szanse, ze nie raz upadnie).


@CatHater: Ja bym zrobił inaczej zamiast kupować drogi tablet poszukałbym takiego gumowego etui wystającego ponad ekran gdzie w przypadku upadku pod kątem najpierw uderzyłby w gumę, a nie środek matrycy. Przecież nie będziesz wydawał majątku na "rugged tablet" Samsung Galaxy Tab Active Pro też nie jest tani.
Pustulka - > tablet do komunikacji dla dziecka niepełnosprawnego (duże szanse, ze nie...

źródło: comment_1597762878DJ75xxWE9bxyZjo8DGlEgy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@oxern: Możesz próbować opchać go za 1100 zł, ale to wszystko zależy od czasu kiedy się go sprzedaje możesz dostać więcej przy odpowiednim, napalonym kliencie, albo poniżej 1000 zł. Ładny opis i zdjęcia to podstawa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pustulka: Czy 1500-1600 za e7470 to nie za duzo? Od zawsze mialem biznesowe modele ale teraz widze, ze można miec nowego hp z matową matryca i jakims ryzenem za 2k :(
  • Odpowiedz
@Pustulka Chodzi mi po głowie, jako "trzeci" laptop do zabawy w diagnostykę samochodową Fujitsu E734 lub E744. Cenowo wypadają całkiem korzystnie na tle Dell czy HP. Co o nich sądzisz? Może jakieś inne propozycje?
  • Odpowiedz
moze teraz zestawy komputerów do złożenia samemu?


@Regaziatko: Zastanawiałem się nad tym, ale na podstawie tego można śmiało złożyć sobie PC: https://polecanelaptopy.blogspot.com/2020/08/stacjonarne-pc-sierpien.html i mnie się ewentualnie zapytać jak coś sklei.

Fujitsu E734 lub E744. Cenowo wypadają całkiem korzystnie na tle Dell czy HP. Co o nich sądzisz?


@BoMiTakKazali: Sądzę, że nie ma sensu dopłacać i wziąć fujitsu.
  • Odpowiedz