Wpis z mikrobloga

Dzisiaj muzyka na wylajtowanie i zamułę, żeby nic nie robić ʕʔ

how about u

wcześniejsza, robocza nazwa: mruczenie i głaskanie ( ͡º ͜ʖ͡º) po ciężkim dniu do łóżka i niech ktoś drapie po głowie, tuli i głaszcze po ręce, leżeć i o niczym nie myśleć. Bywa, że mnie drażni po trzecim utworze, ale jeśli nastrój sprzyja może zrelaksować :)

Luke Marzec, Yellow Days, Paulo Nutini, Godblesscomputers

so easy

lajtowo w tle, można poczuć letnią elektronikę, kubańskie rytmy, bujanie i luz

Waldeck, Guts, Khruangbin, Floating Points

piano

Nooo. Tak. Pianino, klawisze. Wyciszające, ale też zamulające. Włączam i przynajmniej moja uwaga nie jest skierowana na nucenie utworu lub jego śpiewanie.

Alphex Twin, Olafur Arnalds, Nils Frahm, Niklas Paschburg

Swoją drogą polecam każdego z wyżej wymienionych wykonawców ( ʖ̯) mam ciarki za każdym razem słuchając Niklasa i jego Tuur mang Welten

time is the enemy

same melodie, jeśli pojawia się wokal to zupełnie przypadkiem lub bardzo niewiele. Chyba jedyna razem z pianinem, która faktycznie może być w jakimś stopniu dźwiękiem w tle... a raczej jej jest najbliżej do nie zabierania mojej uwagi :D

Quantic, Blockhead, The Cinematic Orchestra, #!$%@?

ach, jeszcze na tę półkę zdecydowanie to:

origin of the world

pochodzenie świata, tak nazwałam jazz :) mało, delikatnie, niezbyt męcząco, jak dla mnie akurat, gatunek, który lubię i na którym się nie znam za dobrze. Jeszcze ;)

EABS, Contemporary Noise Quintet, Skalpel, Portico Quartet

ponawiam z miłości

electric lines

The Blaze, HVOB, Flight Facilities, Sofi Tukker

Wcześniej udostępnione:

spent the day in bed - mix na dzień
fight your way out of this one - alternatywna
dreamer's wake - minimal

elemental pleasures - minimal techno
sensual seduction - elektronika och (ʘʘ)

little pleasures - przyjemności

on the road again klasyki

seems the sun has gone too soon - smuty

summer vibes - muzyka na beach bar

t1 - the journey begins - techno lv 1
t2 - there’s something more - techno lvl 2
t3 - you need the drugs to make you shine - techno lvl 3
tekno - tekno miks

wretched world -
Hardocre?

punk is not dead - punk

Niezmiennie wszystko pod moim tagiem #muzykanaughtysoul

#spotify #muzyka #techno #klasykmuzyczny #sluchajzwykopem #muzykaelektroniczna #alternative #prawilnetechno #heheszki #humorobrazkowy #nightdrive #punk #hardcore #hardcorepunk #jazz
naughty_soul - Dzisiaj muzyka na wylajtowanie i zamułę, żeby nic nie robić ʕ•ᴥ•ʔ 

...

źródło: comment_1597774144TNlyIS9VU94tO57XTqQ8in.jpg

Pobierz
  • 18
@naughty_soul: JAAAAAAAAAAA PIERDYLE XD Dziewczynoo ale masz gust (_ ) Znam dosłownie kilka osób, które znają tak mocno przekrojonej muzyki wyciągniętej w przeróżne gatunki, jestem zachwycony, odkurzyłem sobie mnóstwo wykonawców i kawałków z Twoich playlist i jestem zachwycony różnorodnością, od jazzowo-soulowych klasyków po techno wiertary, zajebiste są serio, mega mega mega, wincyj ( ͡° ͜ʖ ͡°)