Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio na #roksa wywiązał się mniej więcej taki dialog z panią prostytutką:
- Dlaczego nie masz dziewczyny?
- A czemu miałbym mieć? To nie takie proste.
- Moim zdaniem jesteś całkiem fajny.
- Dlaczego jestem fajny?
- Bo jesteś grzeczny XD

Jak widać pani prostytutka nie potrafiła znaleźć we mnie żadnego atutu oprócz tego, że jestem miłym frajerem co nie sprawia problemów, a mimo tego dalej kręciła nosem w dalszej dyskusji kiedy to jej starałem się wytłumaczyć dlaczego sprawy mają się tak, jak się mają.

Dodam że mam 22 lata #przegryw, a laska wyglądała na jakieś 27, więc nie jest kompletnie z innego pokolenia. Swoją drogą to była najładniejsza dziwka na jaką do tej pory trafiłem. Nie spodziewałem się, że w cenie 200 zł może się coś takiego zdarzyć.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3c2bf18fce6809e1a68810
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 9
Dlaczego nie masz dziewczyny?


@AnonimoweMirkoWyznania: co te divy to ja nie wiem, ale nie tylko do ciebie gadają takie rzeczy. Divuję od 18 roku życia i takie pytanie zadało mi naprawdę sporo div, kiedy gdzieś w rozmowie wychodził mój wiek (wyglądam podobno tak na +/- 10 więcej niż mam).
Tyle, że u mnie nigdy nie było nic o byciu grzecznym, a rzekomo chwaliły mój wygląd, ale to taka branża - marketing
@AnonimoweMirkoWyznania: Wy jakieś dziwne te prostytutki spotykacie, mi jedna jak przedstawiała swój światopogląd to byłem pełen uznania za szczerość. "Kobiecie facet jest potrzebny żeby ją utrzymywał, nie ma żadnej miłości, jak są dzieci to się kocha dzieci, a mąż to tylko dla bezpieczeństwa, dlatego nie jestem z mężem mojej córki" a teraz najlepsze, "mam tam jakiegoś typa teraz, ale to takie jest, no spotkamy się, wpadnie do mnie coś przyniesie na