Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki wstyd pisać ze swojego konta, ale od prawie 2 miesięcy spotykam się z taką grubszą laską (taka #zdrowakobita i powiedziałbym, że mocna nadwaga). Jest śliczna z twarzy i ma genialny charakter. Ale to co wyrabia w łóżku to o cie baton. Jest zawsze napalona, robi chętnie lodzika, jest otwarta na różne propozycje moje i sama coś proponuje. Nie ma nudy i seks z nią jest nieziemski. Miałem przed nią parę dziewczyn, głównie szczupłych, zdarzyła się jedna przy kości. Ta jest najgrubsza, ale obiektywnie mówiąc to dawno nie byłem tak podjarany. Umie mnie tak pobudzić, że żadnej się to nie udało. A wstydze się o tym pisać, bo jednak z grubych lasek się śmieją i sam nie chwalę się nią nigdzie. Ona nie ma nic przeciwko, że nie afiszuje się z tym, bo dopiero się spotykamy, ale czuje, że mógłbym z nią być. Tylko ta waga... z jednej strony niby nie przeszkadza mi to jakoś a z drugiej strony wolałbym, żeby troszke schudła nawet dla zdrowia, bo kondycje w r*chaniu ma niezłą a nie chcę by mi walneła na zawał. I ten strach, że ludzie się będą śmiali z nas jak pójdziemy za rekę. Jak z nią o tym pogadać, żeby nie strzeliła focha i nie zerwała ze mną? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3cfb0b8fce6809e1a689a5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 50
@AnonimoweMirkoWyznania: złap ją za fałdkę na brzuchu i zapytaj "spalimy to ruchając się czy zapisujemy się na siłownie" jak powie żebyś #!$%@?ł to idź na siłownie każdy powód aby zacząć ćwiczyć jest dobry ;)
A tak poważnie to kup jej jakiś ładny ciuch tylko taki aby był ciut za mały na nią bardzo naciskaj aby ci się w nim pokazala. Jak jej sie nie uda to udawaj smutnego że ci prezent
@AnonimoweMirkoWyznania: Stary, jak Ci odpowiada, to nie ma się przejmować opinią innych. Jeśli dziewczyna ma jednak nieco większą nadwagę, to warto rzeczywiście się tym zająć. Sęk w tym, że jak zwrócisz na to uwagę, to żaden argument jej nie przekona i zapewne pomyśli, że się jej wstydzisz. Spróbuj więc jakąś wspólną aktywność, ale nie bieganie, czy basen, bo szybko zakuma co jest cięte.
Zaczęłam się spotykać z typem z wykopu no i tak jak myślałam wszystko spoko fajnie ale tej ręki dać mi nie chce i nie wiedziałam o co chodzi teraz już wiem ale #!$%@? mogłeś mi powiedzieć normalnie w rl że mam schudnąć myślałam że ci się podobam a ty #!$%@? takie akcje tutaj nie wiem po co dla lajków czy jaki #!$%@? a ja dla ciebie zakończyłam toksyczny związek a ty wywlekasz