Wpis z mikrobloga

  • 0
@hiszpank XD Byłem, widziałem, nie dam wmówić, że Polacy najgorsi i blablabla nie noszą albo noszą źle. Wszędzie są tacy sami ignoranci w podobnej ilości. Im więcej zakątków świata zwiedzam tym tylko bardziej się utwierdzam, że nasz naród wcale nie jest taki zły, a najwięcej pieprzą tylko ci co to się nagle zachlysneli innym krajem nie będąc tam na dłużej i od razu psiocza na nasz #!$%@? ;)
  • Odpowiedz
@Stitch: Nie mówię, że Polacy są najgorsi. W Hiszpanii jest nakaz noszenia maseczek wszędzie. Gdyby nie to, to Hiszpanie pewnie też by ich nie nosili, szczególnie biorąc pod uwagę, że temperatury teraz osiągają 40 stopni. To, że Polacy nie są najgorsi nie wyklucza, że większość nosi je źle. Argument w sensie: na Słowacji noszą je gorzej, mnie zbytnio nie przekonuje. Wierz mi, że chociaż mieszkam od 17 lat w Hiszpanii to
  • Odpowiedz
  • 1
@hiszpank aha XD czyli siedzisz w Hiszpanii i twierdzisz, ze w PL ludzie noszą je źle. Nie mam więcej pytań. Z góry jesteś krytycznie nastawiona i to emanuje w Twoich postach. W Polsce jak był nakaz wszędzie tez 90% nosiło je dobrze. W 'czerwonych' powiatach tez wszyscy je noszą, a nie olewają, nawet będąc samemu na polnej drodze. Wiec odnosnie dyscypliny naroodu nie wciskaj kitu. Prawda jest taka, że ten wirus wcale
  • Odpowiedz
@Stitch: Nie czytałeś moich wszystkich postów chyba. Byłam w Polsce w zeszłym tygodniu i stwierdziłam, że Polacy nie biorą na poważnie zagrożenia jakie prowadzi koronawirus. Prawodobonie dlatego, że w Polsce było mniej przypadków i myślą, że ich to nie dotyczy. Sama w Żabce zwróciłam uwagę osobie za mną, żeby się trochę oddalił bo praktycznie czułam jego oddech na mojej szyji. Polacy chyba zapomnieli, że pandemia dalej panuje i w Polsce z
  • Odpowiedz
@hiszpank: Noszą tak by uniknąć mandatu/ich maski są na tyle #!$%@? że nie idzie przez nie wygodnie oddychać xD
Ja se kupiłem N95 30 sztuk przed pandemią w Polsce i są tak w pyte jakościowo że masakra, zasłania co musi, przylega i na luzaku da sie fajnie oddychać. No i nie idzie po januszowemu ściągnąć na brode ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asd23434asd:

bo im śmierdzi z gęby, zaniedbana jama ustna, brak kondycji, papierosy, alkohol. Po założeniu maski na nos duszą się własnym smrodem.


Patrzcie jaki Polak jahaha mierzy innych swoją miarą
  • Odpowiedz