Wpis z mikrobloga

@tranek: kolejny wykopek który wie lepiej czego chcą kobiety niż one same ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Larsberg: skąd wiesz że nie stała się krzywda? Może ileś się wyhustalo, straciło męża/pracę/wiele innych przez niechciana sławę w internecie itd. nie tylko wykopowe przegrywy mają monopol na depresję i nisszczescia. A dwa - skoro
@Kowixx Sława na Wykopie który regularnie śledzi może z 10% wszystkich internautów xD Nie widziałem żeby jakakolwiek różowa została rozpoznana po dupie (jak to w ogóle brzmi xD) i np: link do jej profilów społecznościowych został pod zdjęciem udostępniony. Jest pełna anonimowość i na tym polega fenomen tego tagu jak i całego portalu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Larsberg: większość dziewczyn z tagu nie ma "dupy na wierzchu", zresztą co to za upośledzona logika w ogóle? Na plaży nudystów też robisz ludziom zdjęcia z ukrycia bo "hehe majom dupę na wierzchu to mogem"?

A jak by to była twoja dziewczyna/mama/siostra/córka to uważał byś, że to fajnie, że jakieś creepy łażą za nimi z telefonem i robią im zdjęcia tyłków? A może sam byś chciał żeby np. na siłce kolesie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Larsberg: Ogólnie to w #!$%@? mam tę sytuację ale z prawnego punktu widzenia wystarczy, że ktoś taką różową rozpozna po tym zdjęciu (nie musi być widać twarzy) i fotografowana, albo nawet ktoś z jej rodziny może się ubiegać o zadośćuczynienie. Wtedy albo te zdjęcia znikną z internetu xD albo kończy się w sądzie. Niech mnie ktoś poprawi jeżeli #!$%@? głupoty.
Tag dla creepów i bije z niego #przegryw.

Z drugiej strony jeśli laski noszą szorty co odkrywają pół dupska to niech się nie dziwią, że znajdzie się jakiś stulejarz co im cyknie fotkę z ukrycia. Bycie "wyzwoloną" wiąże się z pewnymi konsekwencjami ( ͡ ͜ʖ ͡)
@nika_blue:
Ja rozumiem, ze niektore kobiety nie chca miec swojego tylka ogladanego przez facetow, a wiekszosc nie chce miec go ogladanego przez niektorych facetow.
Szanuje Wasze prawo do takiej opinii.
Jednakze:
1. Fotografia nie jest przestepstwem.
2. To co moze byc widoczne w miejscu publicznym, moze rowniez byc fotografowane z miejsca publicznego.
3. Bedac w miejscu publicznym nie mozesz oczekiwac prywatnosci.
I albo to musicie zaakceptowac, albo znalezc jakies rozwiazanie, ktore