Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@N4ght: kolczyk w pępku wydawał mi się zbyt pretensjonalny. Sam nie wiem. Nie chciałbym by moja to nosiła. Moja ex miała i mnie #!$%@?ło. A już najgorzej pomiziać brzuszek co lubię. Nie można, trzeba uważać, bo można się zaczepić i zaboli. #!$%@?ć to gówno. Kobieta to nie uchwyt na biżuterię. W cycka niech sobie to wsadzi albo w pusię jeszcze. #!$%@?ć i ruchać, ja nie szanuję. Już wolę żeby paliła efajka
Spotykałem się dokładnie z taką samą przez krótki czas (tyle, że kolczyka nie miała).

Seks fajny ale była nienormalna ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Loonar92 dzisiaj, że byłem robotem i skasowali mi pamięć bo się zbuntowałem a tydzień temu, że zabiliśmy na domówce Korwina i był problem jak pozbyć się ciała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wszyscy na Wykopie to #przegryw kolego. Niektórzy czasem poruchają ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Loonar92: gościu, jeżeli dla ciebie seks jest czymś nieosiągalnym to mi przykro, ale ktoś te laski musi jednak bzikać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@m3n3lli: jednak nie ta, moja tatusia nie chciała. Bardziej jakiś border. Tylko kurde jej dupa to mi się do teraz śni. Lepszej chyba już mieć nie będę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ogau no ta moja border też bo co chwilę jej się humor zmieniał :D Jeszcze powiedz, że z Poznania jest to Ci piątkę przybiję ()
6 godz. temu via Android

to chyba cecha wspólna szlaufów, że prawie wszystkie Ajfona używają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To chyba cecha wspólna wyk0pków że... a szkoda #!$%@? gadać XD