Wpis z mikrobloga

@Dutch: Powiedz mi, czy ty myślisz czasem? Ale spróbuj to przeczytać kilka razy, by choć częściowo zrozumieć.

KTO może mieć lepsze i bardziej szczegółowe dane, niż Ministerstwo Zdrowia? Które informuje, że można już zacząć siać panikę? Dlaczego ty do mnie masz pretensje? Ja tylko informuje o tym, co można przeczytać na każdym portalu xD

A to, że srasz w gacie z tego powodu zupełnie mnie nie interesuje xDDD
@xandra:
Ministerstwo Zdrowia o niczym nie informuje, a już na pewno nie o tym, że "można siać panikę". Powołujesz się na losowy wysryw losowego pajaca z ministerstwa, który nie podał żadnych danych, tylko przyatencjował i rzucił anegdotką o tym, że do szpitali trafiają "coraz młodsi, bez chorób współistniejących". Tak, wbrew wszystkim danym statystycznym z całego świata, respiratorami obwieszeni są młodzi zdrowi triathloniści. Skończ się kompromitować, przestań siać panikę, media robią w
@xandra: Śmiertelność covida spada cały czas. U młodych nawet u osób które wylądowały na intensywnej terapii śmiertelność spadła (według danych brytyjskich bo polska gówno publikuje) parukrotnie i jest rzędu 5-10%, a mówię o wyjątkowej u młodych sytuacji.

A młodych teraz więcej choruje bo wcześniej badali praktycznie tylko ludzi z mocnymi objawami a teraz się przesiewowo trzaska zakłady pracy i wesela wyłapując ludzi, którzy nawet nie wiedzą, że są chorzy, co tylko