Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ludzie wogóle się nie cenią. Na takim pracuj gdzie daje według mnie normalne wynagrodzenie 6-8 tys netto na msc (branża technologiczna). W porównaniu kandydatów 80-90% ma mniejsze oczekiwania finansowe. Ludzie, zacznijcie się cenić a nie idziecie pracować na miskę ryżu. W takim #krakow czy #warszawa to są pieniądze minimalne za jakie można iść do pracy. W innym przypadku nie wiem jak dajecie radę z wynajmem/kredytem mieszkania plus jakieś hobby. Co do emeryturki zbiorkomem? Nikt mi nie wmówi, że autobusy i tramwaje, no poza metrem, mają większe plusy i komfort.
#zarobki #korposwiat #praca #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f40d7f88fce6809e1a69026
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: jaki jest sens jeździć samochodem po mieście? Strata czasu (szukanie miejsca), hajsu (parkingi, strefy płatneg parkowania, samochód zużywa się 10x szybciej w korkach), zdrowia (możliwość kolizji większa 10x, niezdrowe dla kręgosłupa). Samochodem po mieście jeżdżą tylko psychopaci i zatwardziali samochodziarze, którym dupa wrosła w fotel. 30 lat temu przypałem było nieposiadać samochodu, aktualnie przypałem jest posiadanie samochodu #takaprawda

Mam samochód i jeżdże nim w trasy, ale po mieście mam zamiar
OP: Okej może i z tym samochodem jest coś racji. Bardziej chodziło mi jak można przeżyć w Krakowie lub Warszawie za mniej niz 6-8 tys. Zł przy cenach najmu/kredytu i odłożyć coś na wkład własny. Wiadomo, że człowiek nie chce wynajmować pokój w mieszkaniu ze studencikami do 35 roku życia. A wynajęcie kawalerki/mieszkania kosztuje swoje. Ponadto czym jest w obecnych czasach takie 100 zł czy nawet 200 zł. Przecież to na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kaaban:

Strata czasu (szukanie miejsca), hajsu (parkingi, strefy płatneg parkowania, samochód zużywa się 10x szybciej w korkach), zdrowia (możliwość kolizji większa 10x, niezdrowe dla kręgosłupa).

XDDDDDDDD
-No ta strata czasu wybitna, jak nie stoisz w gorącym zatęchłym autobusie w koreczku, a tu jeszcze 15 przystanków bo oczywiście linia poprowadzona po #!$%@? xD. Do tego przejdź z/na przystanek ew. przesiadki xD.
Skąd to przekonanie o stracie czasu na szukanie miejsca xD. Jak
@AnonimoweMirkoWyznania: dla wiekszosci moich znjaomych z korpo takie pieniadze to duzo albo abo bardzo duzo. nie wiem jak Ty zyjesz skoro masz problemy z przezyciem za w/w kwoty. Moja dobra kumpela ma 4k na miesiac i wynajmuje sama kawalerke i jeszcze odklada. Oczywiscie ze nie ma zadnych restauracji czy wakacji w Tajlandii ale zyje spoko, jak normalna osoba. Jak Ci malo tro wyjedz na Wyspy
@tellet i oczywiście najwięcej do powiedzenia mają ci, ktorzy nie mają pojęcia jak działa komunikacja XD bo oni jechali w 95 i są przekonani, że flota to dalej ikarusy jeżdżące co 30 minut
@kaaban: Korzystam z narzedzi, które są łatwo dostępne, a nie szukam apek specjalnie pod miejscowy transport. O co chodzi z parkowaniem na janusza? Że wjeżdżam na podziemny i idę do windy, a nie ganiam z i na przystanek z siatami?
@kaaban: Więc to ty jesteś tą babą z siatami, która koniecznie musi je gdzieś usadzić w autobusie... Jak tam, dalej "Klimatyzacja włączona, proszę nie otwierać okien" a klima tylko u kierowcy?
@tellet jakdojade to apka ogólnopolska, bynajmniej nie "lokalna", w dodatku działająca od 12 lat. Jeśli jej nie znałeś to tylko potwierdza mój drugi komentarz, że najwięcej do powiedzenia mają osoby, które z komunikacji ostatni raz korzystały w 1995 i są święcie przekonane, że nic się nie zmieniło

A co do parkowania na Janusza, to co to za unikatowe sklepy są tylko w reducie, że specjalnie jeździsz do nich przez pół miasta? Carrefoura
@kaaban: Choćby x-kom, ale widać że chyba ktoś tutaj się nie orientuje.
No normalnie jakbym czytał, "mam nadzieję że przejdzie ta nowelizacja i korzystać z komunikacji będzie można tylko z licencją".
Reduta to tylko przykład, jak nieudolnie zrobiona jest komunikacja, drugi przykład to np. trasa Ursynów<->Wilanów
No i wypisując

że specjalnie jeździsz do nich przez pół miasta? Carrefoura nie ma bliżej Kabat czy CCC?

Tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu,