Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Idahoo: Ludzie, to bait.
Po prawej jest "przed" co nie zmienia faktu że i ta zielen jest kiczowata. Na plus że się rozjasnilo w pomieszczeniu.
Ale i tak zmiana z PRL '75 na Country '65 xd
  • Odpowiedz
@Idahoo: rzeczywiscie z brzydkiego na brzydki. Współczuję. Kurde wystarczyło wymienić uchwyty na jakieś ładniejsze ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale szukaj pozytywów - przynajmniej się odstresowałeś czy coś
  • Odpowiedz
@Idahoo: już Cię lubię i chrzanić, ze uchwyty zdecydowanie do wymiany a zdjęcia zamienione.

Czeka mnie kilka malowań takich płyt mdf i chętnie posłucham szczegółów od farby poczynając. W planie mam min przerobienie szafki na kasę pancerną (wizualnie) - dziecko ma hopla na punkcie steampunku - a akurat o malowaniu mebli nie wiem nic poza tym, że warto odtłuścić i zmatowić papierem ściernym. Podziel się doświadczeniem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@krystal_Tri_tapik to nie jest malowane tylko oklejone. Kupujesz okleinę w markecie budowlanym, zdejmujesz wszystkie okucia z mebla, odtluszczasz powierzchnię (np. benzyną ekstrakcyjną) i kleisz. Jak kupisz ładniejsza okleinę niż ja to będzie wyglądało git. Są np. okleiny imitujace stal, miedź, złoto...
  • Odpowiedz