Wpis z mikrobloga

Chcąc zaznajomić się z tytułem wbiłem właśnie max lvl i zwiedziłem 100% dostępnych lokacji w GW 2. Gra przypadła mi do gustu i mysle nad zakupem pełnej wersji z dodatkami. Stad moje pytanie o ryzyko kupna kluczy chociażby na allegro. Warto ryzykować? Bo wiadomo taniej cebula deals i te sprawy czy kupić cały pakiet na oficjalnej stronie i nie szczędzić grosiwa?
#guildwars2 #mmorpg #gry
Pobierz trach777 - Chcąc zaznajomić się z tytułem wbiłem właśnie max lvl i zwiedziłem 100% do...
źródło: comment_1598184577r03fadtSn7Po48q1Cpgmtm.jpg
  • 26
@Kardig: póki co mi się nie spieszy. Wiec ArenaNet jak mniemam nie zapowiada promocji i są po prostu od czasu do czasu z dupy czy warto ich się spodziewać w którymś kwartale roku? :D
@trach777: nie kupuj bo mozesz chycic bana
i uwazaj na tego resellera od Anet czyli CDP
kupilem tam i co? gra w profilu niby jest ale nie ma kodu,pisze do nich oco kaman
i mowia ze niemaja jednak tej gry xD i moga zwrocic hajs(przyszedl w ciagu tygodnia)
no beka fajnie sie sprzedaje cos czego nie ma
w dodatku co chwila odswiezalem strone i za kazdym razem cena byla wyzsza nie
@asd1asd: aktualnie GW2 obchodzi 8 lat na rynku. Wrzucają codziennie jakieś promocje na przedmioty z BLTC. Ale chwilowo nie zrobili promo na PoF. Może 25.08 wraz z aktualizacją Skimmera będzie, więc kilka dni się wstrzymaj.
@trach777: Wtedy była promka z okazji 10o lecia GW. Promki są co jakiś czas, niektóre w losowych momentach, niektóre powtarzają się w podobnym okresie w roku. Musiałbyś sprawdzić historię promek i poszukać jakichś korelacji xD