Wpis z mikrobloga

@LazyInitializationException:

No na czym polega ta manipulacja xD?


cały twój problem polega na tym, że chyba nie zdajesz sobie sprawy, że kontekstem też można manipulować, co robisz. no albo udajesz kretyna ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak na imprezach ze znajomymi opowiadam dowcipy o murzynach albo gejach (a publicznie bym tego nie robił, bo po prostu nie wypada) to nie znaczy, że jestem rasistą czy homofobem
  • Odpowiedz
@LazyInitializationException:

Trzeba mieć trochę godności i honoru i powstrzymać się przed wykonywaniem gestu który jednoznacznie kojarzy się ze śmiercią milionów osób


właśnie nie, nie trzeba. jeżeli coś takiego w zamyśle nie miało stać się publiczne to w prywatnym gronie można sobie żartować z czego się chce i nie ma to nic wspólnego ze stratą godności czy honoru (to w ogóle jakieś stwierdzenie z dupy, żeby nadać dramatyzmu). jeżeli w danym gronie
  • Odpowiedz
@LazyInitializationException:

Nie wiem, nie muszę odpowiadać na to pytanie.


A to ja chętnie odpowiem twoimi słowami zmieniając pogrubione wyrazy:

"Trzeba mieć trochę godności i honoru i powstrzymać się przed żartowaniem z wypadku, który jednoznacznie kojarzy się ze śmiercią setki osób. Czy to było na serio czy jako żart to ma małe znaczenie, tak i tak można to podsumować jednym słowem - żałosne.

Po prostu według ciebie moralność czynu definiuje nastawienie
  • Odpowiedz