Wpis z mikrobloga

wykop.pl, macie czasem takie poczucie pogardy do dzisiejszej młodzieży za ich uwielbienie rakowych youtuberów, TikToka i innych snapchatów? brawo, właśnie awansowaliście do pozycji wujka andrzeja z waszego dzieciństwa, który gardził waszą zajawką na metina, konta na gronie i the crims, bo on w dzieciństwie to biegał na podwurku zamiast klikać w komputer. wymiana pokoleniowa g00pie h00je. nie jesteście już młodzi i przebojowi, jesteście zrzędliwymi, obciachowymi dziadami, którzy nie rozumieją. wasz czas sie skomczył, teraz możecie już tylko robić na janusza prywaciarza do usranej śmierci i narzekać jaka młodzież dziś jest #!$%@?. zapominał wuł jak cielemcię był i to całkiem niedawno. ja natomiast w odróżnieniu od was idę z duchem czasu i idę za moment do paczkomatu odebrać moją koszulkę z logiem TikTok. ha tfu, pluje na was, rrrrrwaaa. tik tok, tik tok, to odgłos waszego życia przeciekającego wam przez palce
źródło: comment_1598366719nnGfmL0U68kjHH9rMdGpxk.jpg
  • 143
@powodzenia no bo kiedyś grało sie w metina z ziomami i była gitara,dobrze spędzony czas. teraz młodzież tańczy jak debile do aparatu albo chleją na potęgę jak zwierzęta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powodzenia: Dorian gnoju paste napisz jakom lepiej.
Ja tam Tiktokiem gardzę a z młodych jutuberów to Klocucha oglądam - nie wiem czy znasz. To taki utalentowany recenzent i raper który w tym roku kończy 12lat
@powodzenia: problem jest taki, że youtuberzy i inni tiktokerzy promują różne pieniężne scamy, niemoralne zschowania, oraz zwyczajnie głupotę, a najmłodsi to potem naśladują. metin i thecrims to były gry. nikt nie naśladował zachowań głównych bohaterów. a szczanie w spodnie, co było modą na tiktoku. było naśladowane przez tysiące ludzi.
@CountGrishnackh: Uwielbiam to. „Kiedyś miałeś lepsze pasty” - no i co z tego? To znaczy, że każda następna ma być lepsza?

Twój stary kiedyś ruchał się z Twoją matką i jesteś przykładem że nie każde kolejne dziecko jest lepsze xD

Zacznij sam pisać to zobaczysz jak #!$%@? ciężko wymyślić coś by było zabawne, przyjemne do czytania i świeże XD

@powodzenia elo mordo
@powodzenia: jak juz ktoś wspomniał nie zesraj się, pokolenia lat 50 do dzis nje potrafią zrozumieć działania telewizji i internetu, ja lvl30 moze i juz jestem tu wujem to na internetowej macie od wielu wielu lat. I z żalem obserwuję to #!$%@? jak większość.
@powodzenia: TikTok źródło informacji dla dzieci z którego dowiedzą się czym jest sugardaddy jak znaleźć sponsora w galerii albo komu wysłać zdjęcia swoich stupek żeby dostać kasę.

Może nie ogarniasz? Na pewno wiesz czego bronisz...
@powodzenia: How do you do fellow kids po 30 twierdzi, że albo traktujesz wszystkie gówniane kopie zachodnich odpowiedników na polskim youtube i tiktoku jako "czasy młodych", albo jesteś boomerem i januszem, no spoko. Wiesz jaka jest różnica między takim youtube 10-12 lat temu, a obecnym? Wtedy liczyła się pasja, humor, zajawka, po wprowadzeniu montetyzacji zrobił się z tego jeden wielki wychodek, większość tworzy stricte pod hajs, stąd clickbaity, żałosne miniaturki produkowane
masz prawie całkowicie rację, ale jednak prawie.

Trzeba się zapytać czy kiedy miałeś 16 lat to również gardziłeś większością tego co robili rówieśnicy. I jeżeli lubiłeś Pink Floyd a nie Skillrexa to nie jest tak źle ;)

Popatrz na to tak: jeżeli lubiłeś Jackass a gardzisz prankami z youtube'a to jesteś zrzędliwym dziadkiem i hipokrytą. Ale jeżeli nie lubiłeś Jackassów czy innych #!$%@? programów z MTV to prawdopodobnie i dzisiaj będąc nastolatkiem
@powodzenia: znaczy trochę racji masz Dorian a trochę nie masz.

Po pierwsze, wiele osób dziś jadących po TikToku wtedy jechało po Big Brotherze czy pele mele.

Po drugie, jest różnica między niekorzystaniem z TikToka/Snapchata (bo kogoś to po prostu nie interesuje albo w jego kręgach nikt z tego nie korzysta) a hejtowaniem tych aplikacji.

Po trzecie, prawda jest taka że media społecznościowe to #!$%@?. Uzależniają od bodźców (sprawdzanie co minutę co