Wpis z mikrobloga

wykop.pl, macie czasem takie poczucie pogardy do dzisiejszej młodzieży za ich uwielbienie rakowych youtuberów, TikToka i innych snapchatów? brawo, właśnie awansowaliście do pozycji wujka andrzeja z waszego dzieciństwa, który gardził waszą zajawką na metina, konta na gronie i the crims, bo on w dzieciństwie to biegał na podwurku zamiast klikać w komputer. wymiana pokoleniowa g00pie h00je. nie jesteście już młodzi i przebojowi, jesteście zrzędliwymi, obciachowymi dziadami, którzy nie rozumieją. wasz czas sie skomczył, teraz możecie już tylko robić na janusza prywaciarza do usranej śmierci i narzekać jaka młodzież dziś jest #!$%@?. zapominał wuł jak cielemcię był i to całkiem niedawno. ja natomiast w odróżnieniu od was idę z duchem czasu i idę za moment do paczkomatu odebrać moją koszulkę z logiem TikTok. ha tfu, pluje na was, rrrrrwaaa. tik tok, tik tok, to odgłos waszego życia przeciekającego wam przez palce
Pobierz powodzenia - wykop.pl, macie czasem takie poczucie pogardy do dzisiejszej młodzieży z...
źródło: comment_1598366719nnGfmL0U68kjHH9rMdGpxk.jpg
  • 143
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powodzenia: Dorian gnoju paste napisz jakom lepiej.
Ja tam Tiktokiem gardzę a z młodych jutuberów to Klocucha oglądam - nie wiem czy znasz. To taki utalentowany recenzent i raper który w tym roku kończy 12lat
@powodzenia: problem jest taki, że youtuberzy i inni tiktokerzy promują różne pieniężne scamy, niemoralne zschowania, oraz zwyczajnie głupotę, a najmłodsi to potem naśladują. metin i thecrims to były gry. nikt nie naśladował zachowań głównych bohaterów. a szczanie w spodnie, co było modą na tiktoku. było naśladowane przez tysiące ludzi.
@CountGrishnackh: Uwielbiam to. „Kiedyś miałeś lepsze pasty” - no i co z tego? To znaczy, że każda następna ma być lepsza?

Twój stary kiedyś ruchał się z Twoją matką i jesteś przykładem że nie każde kolejne dziecko jest lepsze xD

Zacznij sam pisać to zobaczysz jak #!$%@? ciężko wymyślić coś by było zabawne, przyjemne do czytania i świeże XD

@powodzenia elo mordo