Wpis z mikrobloga

@xz2580: @pagddestroy32: trzeba odpowadzić podatek. kiedyś będziesz chciał wypłacić a jak będziesz musiał wypłacić to na konto w banku. A wtedy będziesz mieć problem duży bo kilka lat temu nie odprowadziłeś podatku od głupich 50 zł
Dlatego trading212 nie akceptuje żadnych kont typu rewolut czy inne wynalazki bo urzędy na świecie nie mają do tego dostępu.
@Belzebub: no jasne, ciekawe kto to sprawdzi. US scrolluje historię kont ludzi i szuka 50 zł? Myślę że poniżej 15k eur mają to w dupie, bo dopiero od 15k eur dostają z automatu powiadomienie od banku że trzeba sprawdzić
@darvd29: nikt nie scrolluje nikt nie sprawdza. Do mnie kiedyś z US zadzwonili, że nie rozliczyłem się na ZERO złotych tak wiec wszystko traktują poważnie. Jak zaczynasz handel na T212 to ich nie obchodzi czy masz grosz zarobku, straty czy wyszedłeś na zero. W kolejnym roku zarobisz 5k i wtedy masz wtopę bo kiedyś nie wykazałeś 50 zł a to już napewno wyjdzie.
@Belzebub: odprowadzałeś już kiedyś podatek od tego ? Jeśli tak to wiesz jak to zrobić lub znasz jakieś strony gdzie jest wszystko wyjaśnione krok po kroku ? Bo kompletnie zielony jestem w tym temacie .