Wpis z mikrobloga

No to tak jak pisałem wcześniej nagrałem taką recenzję / próbę smaku jednej papryczki odmiany Bulgarian Carrot ze swojej uprawy #chilizgobim

Nagrałem i zmontowałem jak umiałem i wyszło jak widać. Dajcie znać czy lecieć dalej z kolejnymi odmianami czy raczej za bardzo cringe i zbyt niewyjściowa morda, żeby takie coś robić.

I tak wiem, że kopia tego co robi Khan Starr, ale on jednak robi to w zupełnie innym klimacie i opisuje głównie superhoty lub odmiany, które u nas nie są praktycznie dostępne.

#ogrodnictwo #ogrod #rosliny #chili #papryka #papryczki #chilihead #ostrezarcie #ostresosy #jedzenie #youtube #pokazmorde
gobi12 - No to tak jak pisałem wcześniej nagrałem taką recenzję / próbę smaku jednej ...
  • 18
@Stan_Przedzawalowy: Dzięki za opinię! :)

@3nz0: Jeżeli będzie możliwość nagrania. Na pewno będę chciał zrobić film z wędzenia papryczek :) i robienia proszku chipotle :)

@qball: Znaczy mi się nie śpieszy :) To nie jest tak, że chce zrobić przegląd wszystkiego co uprawiam, bo dużo się ze sobą będzie pokrywać :) Raczej chce się skupić na najbardziej charakterystycznych odmianach :)

@Sweet-Jesus: Mój różowy jest już niestety lvl 3
@gobi12: A jak level 3 to w takim razie na start tylko od mocy 500 tys SHU ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ewentualnie zapraszaj ludzi spod tagu chili (jeśli będą chętni z Twojej okolicy) i nazwałbyś takie nagrania "Mireczki i Mirabelki na ostro". W każdym razie nagrywaj kolejne filmiki bo fajnie się je ogląda. I tutaj mała prośba abyś dodawał pro tipy do hodowli odmiany pokazanej w filmie,
@gobi12: Skoro degustacja była burzliwie-chwilowa, to porozmawiajmy o odmianie, krzaku, uprawie, czy tym konkretnym owocu ;) To przepięknie-brzydka odmiana ;)
@igobi12 Eej no nieźle to wyszło. Serio, jak na początek to naprawdę nieźle.
Liczę na dalszy rozwój takich videorecenzj i chętnie bym wziął udział w jakimś czelendżu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzymaj tak dalej! i najlepszego.