Wpis z mikrobloga

Izu chłop bez kondycji i serca do walki, bokser od 10 lat, dostaje chłopa z rekordem 5-1 mocnego bijoka nasterydowanego, co potrafi obalić i przyłożyć i jest ogromyn faworytem XDDDDD
Dominogs nigdzie nie jest specjalnie mocny, ale widać, że chłop wszędzie coś tam potrafi, do tego nie pęka jak ktoś go bije
Izu trenuje mma z pół roku, czyli nic nie potrafi, w boksie był no mocno przeciętny, odbił się od średniej półki i pokazał, że nie nadaje się do tego sportu
chłop trenuje zapasy i parter kilka miesięcy, czyli nic nie potrafi i jak zostanie obalony to będzie po nim, a niewykluczone, że dostanie gonga i też położy się na macie i będzie prosił o przerwanie walki
Domingos kurs 4 za 1000 zł

ostatnie typy
Biernat 2.5 1000 zł+
#bukmacherka
#ksw #mma #boks
U.....e - Izu chłop bez kondycji i serca do walki, bokser od 10 lat, dostaje chłopa z...

źródło: comment_1598605091YRf5wf1nWc8eKKF9BUwxLl.jpg

Pobierz
  • 34
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@UFC_Jest_W_Dupie: trochę przekoloryzowales, po pierwsze IZU te jest nasterydowany, zobacz na jego muskulaturę, a po drugie izu ma dość duże sukcesy w k1. Więc umie jeszcze kopać. Co do reszty się zgadzam. Jest jeszcze kwestia tego że izu jest bardzo nośny marketingowo, właściwie nie ma hejterow itp, więc jeśli KSW chce zrobić z niego następcę Pudziana, czyli frika celebryte, to może być posmarowane pod stołem żeby domingos się podłożył.
@susi33: jakby tak robili to mieliby masę gwiazd, ale coś się nikt podkładać nie chce
nie wiem jakie on miał sukcesy w k1, ale jak kopiesz to łatwiej, żeby przeciwnik #!$%@?ł kontrę lub obalił w tempo, wtedy będzie weryfikacja parteru
widziałem jego walki w k1 i przez 10 lat wiele się nie zmienił, brak serca do walki i kondycji, paliwo się kończyło to Izu już nic nie miał do gadania
@UFC_Jest_W_Dupie: Ale ten chłop to jakiś bardziej uliczny fajter. Gosc ma tylko 1 walkę która wyszła powyżej powyżej 1 rundy i ja przegrał. Izu który miał mistrzostwo świata w k1, walczył w zawodowym boksie ma stójkę na nieporównywalnie większym poziomie. Jak nie trafi jakimś cepem Izu albo nie sprowadzi do parteru w ciągu 2min to nie ma szans
@Mickey_Rourke_47: ten debiutant trzeba przyznać, że mocny chłop, w stójce to tak z KSW każdego morduje, do tego parę razy na łeb też dostał
@krzysiek944: ale to nie jest boks, tylko mma, Izu odbił się od średniej półki w boksie i pokazał, że nie ma serca i kondycji do tego sportu, a mma jest o wiele brutalniejsze
@UFC_Jest_W_Dupie: Kondycji xD to Ty zobacz jak wygląda ten jego przeciwnik w walkach. To jest dopiero typowy zawodnik w stylu ubić w pierwszej rundzie albo przegrac. Jak przez 2 minuty nie wygra sprowadzając do parteru i tam kończąc to po zabawie ¯\_(ツ)_/¯
@krzysiek944: aż tak źle nie wygląda, z tym co 2 rundy walczył to potrafił skontrować przeciwnika nawet jak zmęczony był
a z jednym w dobrym tempie 5 min się lał, gdzie był klincz/obalenia/parter i ciosy
Izu w 3x3 rundówkach się kładł na dupie i prosił sędziego o przerwanie walki, a walka była tylko stójkowa, a nie w mma, gdzie zmęczyć się można o wiele szybciej
z Brazilem w boksie to on
@Mickey_Rourke_47: mma to nie kickboxing, gokhan saki z kickboxingu w UFC przegrywa z przeciętniakami i to przez nokaut w stójce
Izu to średni bokser, kickboxingu 10 lat nie trenował, a o mma nie ma pojęcia
mam do wyboru przeciętniaka z mma vs średniego boksera to wiadomo, że zawodnik mma go zleje
@UFC_Jest_W_Dupie: ogladalem sporo vlogow sarary z okninskim (sarara dobrze sie zna z Izu, kickboxing ma jeszcze lepszy) i okninski praktycznie zabrania kopac, tylko boks w mma. Takze ten kickboxing nie jest taki przydatny, poczatkujacy sa bardzo podatni na obalenia przy kopnieciach.

Ta walka to niewiadoma, Izu spokojnie jest do ubicia ale to waga ciężka i może równie dobrze go posadzić, zwłaszcza że w ksw nie ma kontroli antydopingowych więc sila ciosu