Wpis z mikrobloga

Czemu Polacy z jakiegoś powodu mają problem z tym, jakiej kto jest orientacji seksualnej


@blablaelotrzydwazero: A czy to nie jest tak, że ludzie nie mają żadnego problemu, chyba że jakiś/jakaś idiota/idiotka drze mordę i opowiada, że jest pedałem, albo niepedałem, lesbijką czy nielesbijką, choć nikt go/jej o to nie pytał?

To tak samo jak z miłośnikami papryki habanero zapiekanej w serze camembert.
Normalni ludzie lubią, albo nie.
Ale nie łażą po
@blablaelotrzydwazero: a kto ma problem? Jezeli ktos sie nie obnosi ze swoja orientacja to temat martwy. A jezeli chodzi o pstrokaty ubior, kolorowe wlosy to czesto jest tak ze ta jarzeniówa ma przykryc pewne problemy osobowosciowe. Wiekszosc czujaca sie dobrze ze soba nie potrzebuje efektu szokowania. Jezeli ktos chce zwracac na siebie uwaga to nie rozumiem problemu kiedy przykul czyjaś uwage.
To Twój problem, jeśli Cię to obraża. Ja to ignoruję.


@blablaelotrzydwazero: Troszku sie zaszachowales (a nawet "zamatowales")

@Bodzias1844 slusznie napisal - kazdy normalny ma gdzies co ktos se tam robi - dopoki ten ktos nie wpierdziela mi sie w zycie i kaze mi myslec tak jak on by chcial. W takim wypadku nawet normalnym puszczaja nerwy

Ale skoro twierdzisz ze problemem @Poro6niec jest to ze cos go prowokuje natomiast Ty to