Wpis z mikrobloga

pojechał Krzysiek, widzieliście jak on obraża? dobrze Paweł powiedział jak ciebie obrażał, muszę stąd się usunąć, muszę wynająć otworzyć biuro i można zamieszkać, Sławku trzeba coś takiego moje biuro mieszkać nagrywać, wezmę pręta i usunę te kamery, ma fakturę schowaną to ja kupiłem, ja jako świadek? jakie bzdety gada na mnie, jak będę się chciał wyprowadzić to mi rzeczy nie odda, policja ogląda on musi, kupiłem samochód lodówkę a on powiedział że mu winny jestem, mam płacić za brud smród i ubóstwo? co się dzieje na podwórku i w pokojach? inaczej była umowa da pokój zapłacę 200zł, za co za te kawałek łóżka? to jest pazerna świnia zostanie sam, pojechałem do Krakowa żeby stąd się pozbyć, jak płakał, Sławek trzeba napisać do jutuby żeby odblokowali kanał Krzyśka co ma 100tys supukcji, dostałem lekkie ostrzeżenie co poszło, Asię pozdrawiam, muszę coś wynająć będziesz mogła z koleżankami, jak zaprosisz taksówka przyjedzie po mnie, trzeba zrobić żeby cię nie wyłapali, nieprzyjemność miała Agnieszka, nie powiedziałem czy będziemy chodzić razem jesteście koleżankami, zastanówcie się ludzie, lodówka jaka była stara spleśniała
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
źródło: comment_1598796514BbqomWQzuxjpDLwy8WcGWa.jpg
  • 2