Wpis z mikrobloga

@mirek_wyklety: Kogoś znów chcą zniszczyć? Nie oglądałem w ten weekend to nie jestem na czasie.

Nie zapominaj że wykop to ci sami ludzie co mieli skończyć z meksykiem jak wypłynął adres z upalną i mieli w tydzień rozwalić sradka.
@Furb: tak, czy siak, wykop udowadnia tym wszystkim mendom co się kręcą przy universum, że zawsze taka zabawa niesie za sobą konsekwencje. Nawet taki Barney skąd inad najmniej negatywna postać z tego całego ludzkiego śmietnika doświadczył tychże konsekwencji i zaznal #!$%@? bożego. Jak bardzo by się te wszystkie gnidy nie ukrywał i jak bardzo próbowali by zostać anonimowi, to prędzej czy później będą znane ich personalia, adresy itp, a to daje
@Zwanek: nigdy nie wiadomo, co mogą wykopki wywąchać I jakie to moze mieć konsekwencje. Za przykład niech posłuzy sytuacja tego chłopaczka co to robił streamy jechał z magicalem itp, ten co teraz gwiazdorzy w tym całym fame mma. Wiem, że związek luźny, ale i tu i tu "kariera" osadza się na działalności w necie. No i tenże chlopaczek został wywachany jak powszechnie wiadomo jako syn prostytutki....tak więc grzebać, knuc, tropic wywachiwac,
@mirek_wyklety: No właśnie wywąchali że ten chłopaczek to rzekomo synek prostytutki, wszyscy się dowiedzieli... a później zapomnieli. Przez chwilę był pewnie w trudniejszej sytuacji psychicznej, ale rozeszło się po kościach i realnie w żadnym stopniu nie wpłynęło to na jego karierę.
No i nie oszukujmy się, to że jego matka była, rzekomo, prostytutką to był dar od losu dla wykopków. W przeciwnym razie na nic by się ten stalking nie zdał.
@Zwanek: byłoby tak jak mówisz, gdyby ten malolat to zignorowal, albo gdyby w prost przyznał że "no i #!$%@?, moja stara jest dziwka i #!$%@? to kogo obchodzi". Ale on szedł w zaparte, straszył sądami, mówił o dowodach na niewinnosc matki z roksy itp, a jak wiadomo nic takiego nie nastąpiło. Więc na łeb na pewno dostał przez to akcje konkretnie. Smrodek syna pani roksiary będzie się za nim ciągnął już