Wpis z mikrobloga

@cytmirka: dołącz do grupy wlosing na FB, w modułach jest skarbnica wiedzy, ja już jestem na lvl peelingu skóry głowy, wcierki, żel aloesowy, olejowanie, mycie omo kubeczkowe, równowaga peh, serum, henna, umiem sprawdzać skład szamponów xD i co z tego że włosy się poprawiły jak je trzymam wiecznie w kucyku żeby się nie poobcieraly xD
  • Odpowiedz
  • 3
@cytmirka: ale czemu pytasz tutaj, a nie na wlosingu xD Przecież jest mnóstwo blogów, kanałów i grup dla ludzi chcących poprawić stan swoich włosów.
Weź chociaż wrzuć listę kosmetyków oraz opisz dotychczasową pielęgnację, bo to jest coś, od czego powinnaś była zacząć. Kręcone włosy są zazwyczaj bardzo chimeryczne i czasem trzeba poświęcić naprawdę sporo czasów, aby dopasować odpowiednią pielęgnację. Pamiętaj też, że odbudowa mocno zniszczonych włosów może trwać lata i nie
  • Odpowiedz
@cytmirka: przede wszystkim trochę Ci zejdzie, zanim dojdziesz do długości jak na docelowym zdjęciu, bo one są duuużo dłuższe. Ogólnie powodzenia, wrzuć jakąś fotę z postępami za jakiś czas :)
  • Odpowiedz
@cytmirka: Poczytaj ebooka kosmetycznej hedonistki, jest rozdział osobno poświęcony dla włosów kręconych. Korzystam z niego juz dobre kilka miesięcy i moje włosy są zdrowsze niż przedtem, a co za tym idzie, lekkie, miękkie, błyszczą się, z całego serduszka polecam :)
  • Odpowiedz
@Virino: daje i to dużo ;) wystarczy dobrać odpowiednie kosmetyki i zacząć świadomą pielęgnację. I przede wszystkim czytać składy, a nie sugerować się tym, o czym zapewnia producent w swoich hasłach reklamowych ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: Przecież ja o nic nie pytam :D Nie będę dodawać listy rzeczy które kupiłam bo nawet nie wiem czy po pierwszym użyciu od razu tego nie wywalę. Nie mam zniszczonych włosów bo regularnie podcinam i używam naturalnych kosmetyków. Po prostu chce żeby to były prawdziwe, mięciutkie loczki a nie takie szybko puszace się :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Gigamesh: Zmiana sposobu mycia i suszenia włosów, używanie kosmetyków przeznaczonych do włosów kręconych () I kupiłam szczotkę która podkręca niby włosy, w sensie wydobywa z nich naturalny skręt
  • Odpowiedz