Wpis z mikrobloga

Wyobraź sobie, że siedzicie gdzieś nad zbiornikiem wodnym na obrzeżach miasta. Ona jest urocza i wpatrzona w ciebie jak w obrazek a w twoim umyśle miłość przechodzi ze strefy eros na phia. Jeszcze chwilkę posiedzicie nad wodą a potem wsiądzenie w auto i zrobicie leniwą rundkę po okolicy a z głośników będzie płynąć wasz ulubiony kawałek. Nie śpieszycie się bo zaczynacie jutro wspólny urlop w środku tygodnia i dopiero myślicie gdzie was poniesie trasa. Na razie odsuwacie się od waszej rodzinnej miejscości i kierujecie się w nieznane licząc na zapomniany motel przy trasie.


#doomer #przegryw #tfwnogf #muzyka #synthwave
SzubiDubiDu - Wyobraź sobie, że siedzicie gdzieś nad zbiornikiem wodnym na obrzeżach ...
  • 1
większość dziewczyn które znasz napawa cię tylko niechęcią do płci przeciwnej


@SzubiDubiDu: myslalem ze tylko ja tak mam. Za kazdym razem jak rozmawiam z jakas kobieta czuje pustke i niechec do kontynuowania rozmowy. Wszystkie dziewczyny jakie znam sa po prostu nudne, nieciekawe, bez zainteresowan i zawsze oczekujace ze to ja bede prowadzil rozmowe i je zabawial na co one beda odpowiadac kilkoma głoskami. Bezsens.