Wpis z mikrobloga

Czasem mam wrażenie, że wykop to miejsce gdzie są ludzie z różnych wymiarów. Jest sobie wpis o przemocy w szkole i o tym, że gość musiał się bronić i komuś złamał nos, a dwa wyplusowane komentarze to te sugerujące że to niemożliwe.
Ja nie wiem skąd ci ludzie się biorą, to poziom pojmowania świata w stylu "nie ma chleba? To niech jedzą ciastka". Żyją w tym swoim idealnym normikowym świecie, bez biedy, przemocy i głodu, bo przecież wszystko czego sami nie doświadczyli nie istnieje. Przecież to jest na poziomie plaskoziemców i antyszczepionkowców xD chyba czas powoli się stąd zwijać z tego portalu, ilość głupoty zaczyna mnie już mocno frustrować

https://www.wykop.pl/wpis/51786205/bylo-to-w-4-klasie-szkoly-podstawowej-czasy-gdy-na/

#przegryw #justwykopthings #wykop #humorobrazkowy #takaprawda #rozwojosobistyznormikami
LajfIsBjutiful - Czasem mam wrażenie, że wykop to miejsce gdzie są ludzie z różnych w...

źródło: comment_1598935254asQIIOYUc8JeS6J3PZx5x5.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • 0
@ChadimusPrzegrywus

@Turahk

W dużych miastach może i tak ale w mojej miejscowości 3k mieszkańców gdzie chodziłem do podstawówki i gimnazjum nic takiego nie było. Poza tym gdybym mając 10 lat wyjechał z taką prośba do rodziców to zaraz posypałyby sie setki pytan a po co a czemu a kogo chcesz bić a w ogóle to synek na piłkę się zapisz jak tak bardzo chcesz nie mówiąc już o dojazdach do powiatowego miasta
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Tak samo odlatują ci co piszą, że zawsze trzeba oddać i że jak oddasz to już masz spokój. Tylko często zapominają, że jak spokojny chłopak z dobrego domu jest zaczepiany przez większych patusów, to jak im odda to po szkole będzie czekało na niego 5 chłopaków często z innej szkoły, którzy go mogą skatować. Sam byłem świadkiem jak się kumpel #!$%@?ł i #!$%@?ł swojemu oprawcy i zamiast szacunku i spokoju
  • Odpowiedz
chyba czas powoli się stąd zwijać z tego portalu, ilość głupoty zaczyna mnie już mocno frustrować


@LajfIsBjutiful: OPie i gdzie pójdziesz? Chcesz aby wypok stał się normicki?
Niech normiki idą na fejsbuka czy instagrama podziwiać swoje sztuczne idealne życia na zdjęciach tam zamieszczanych i wpadać w depresję gdy wypadną z tej karuzeli wzajemnego samouwielbienia i okłamywania się co krok
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: moja podstawowka to same patologiczne elementy. Jak sie w jakis dzien z kims nie biles to albo dlatego ze byl weekend albo dlatego ze nie bylo Cie w szkole.

W gimnazjum sie uspokoilem i staralem sie unikac konfrontacji. Moja stara klasa jednak niezbyt sie zmienila i przez rok dogadywali i zaczepiali. Pod koniec 1 klasy jeden z nich przegial i juz nie pamietam czy mnie uderzyl czy zlapal ale z
  • Odpowiedz
Czasem mam wrażenie, że wykop to miejsce gdzie są ludzie z różnych wymiarów.


@LajfIsBjutiful: Przeciez w praktyce styl życia Oskarków z osiedli deweloperskich i biednych mirków z prowincji to dwa różne wymiary. Zreszta ten brak zrozumienia działa też w drugą strone i dla januszy z prowincji kązdy robiący w biurze to nierób i złodziej żyjący z ich ucziwej pracy xD
  • Odpowiedz