Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1125
Kilka tygodni temu kupiłem mojemu pupilowi piłkę gumową zapachową. Jego życie od tamtego momentu polega na trzymaniu jej non stop w pysku, nie przeszkadza mu w tym spanie czy szczekanie na obcych ludzi przed bramą. Jedyne chwile kiedy ją wypluwa to jak je lub jak się nie znudzi co trwa zazwyczaj kilka sekund. A tak to sobie leży jak na zdjęciu i wygląda jak wypchany xD.
#psy #zwierzeta #smiesznypiesek
Pobierz Error_ - Kilka tygodni temu kupiłem mojemu pupilowi piłkę gumową zapachową. Jego życi...
źródło: comment_1598954493SMHix8Tkd5R0DC6sN8xZoL.jpg
  • 61
Kiedyś kupiłem specjalny gryzak z poroża jeleniowatych za grube cebuliony miał być na długo... po niespełna dwóch tygodniach została z tego mała kosteczka.


@Error_: dwa tygodnie to jest bardzo długo jak na organiczny gryzak
@themax: @Error_ to samo mi się wydaje. Pies, jak sam wskazałeś, odbiera o wiele więcej bodźców od człowieka. Taka piła dostarcza je do psa nieprzerwanie, więc może po pewnym czasie wpadać we frustrację. O ile do kilkuminutowej zabawy to pewnie spoko, ale nie zostawiałbym jej z psem na dłużej niż ten czas, np. na cały dzień czy do spania jak na zdjęciu
@Gasior9:
Odkurzacz specjalnie kupiony bo psiak ma tyle sierści, że mogę codziennie kulki lepić, ale są dwie wady.
Po pierwsze to za krótki kabel, gdzie twój komentarz utwierdza mnie, że to wada powszechna. Druga to odkurzacz ma bardzo duży worek i jak już się trochę jego kłaków nagromadzi to śmierdzi psem z odkurzacza.