Wpis z mikrobloga

EH CI ZLI FACECI CZEMU NIE JESTEM TAK ROZCHWYTYWANA JAK MIALAM 19 LAT I 20 KG MNIEJ?

raz pisalem z 33
pisala ze jest sama bo byla 8 lat w zwiazku z typem co walil ja w gumie a ona chciala dzieci
koles walil se jej dupa #!$%@? przez 8 lat
osral ja a pozniej znalazl sb mlodsza

te ktore dzisiaj daja wam kosza to sa te same co maja 30 lat i pisza hejka

Woman, age 20: "Don't talk to me."
Woman, age 30: "He's talking to me!"
Woman, age 40: "Please talk to me!"
Woman, age 45: "Hey, I'm talking to you!"

#przegryw #tinder #badoo #zalesie #niebieskipasek #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #rozowypasek #logikarozowychpaskow #gownowpis
Pobierz elozapiekanka - EH CI ZLI FACECI CZEMU NIE JESTEM TAK ROZCHWYTYWANA JAK MIALAM 19 LAT...
źródło: comment_1598986518rjhJZ8vTjhLbJGDEFarOvU.jpg
  • 31
Jak zarabiasz 3k/msc to na wakacje jedziesz do Bułgarii alinkluziv, jak zarabiasz 15k to lecisz na Malediwy. Tak samo przy kupnie domu, tak samo przy spędzaniu wolnego czasu


@vuxiu:
Jeszcze nie widziałem faceta, który kobiecie postawiłby takie wymaganie xD.
@Flypho: Bo nikt ich nie stawia. Jak chcesz wiązać się z Iwoną fryzjerką to idziesz jej szukać na dyskotece, jak chcesz się wiązać z panią adwokat idziesz jej szukać na koncercie smyczkowym
jak chcesz się wiązać z panią adwokat idziesz jej szukać na koncercie smyczkowym

@vuxiu:
Mam sporo znajomych prawników i z żadnym nie byłem na koncercie smyczkowym. Za to chlałem z nimi tanią whisky w lesie xD. Fajne masz wyobrażenia, ale nieprawdziwe, to jest fiksja.
@ZumpkaChinskax: Jakby tak facet napisał w pierwszym zdaniu, że szuka kobiety która zarabia minimum xxxx, bo nie chce jej sponsorować, a jak zarabia mniej to niech spada, wtedy każda kobieta napisała by (słusznie) że to burak i prostak, zapatrzony w pieniądze zamiast szukać uczucia. Już nie mówiąc o tym, że pewnie prowadzi jakiś salon kosmetyczny, który jej sponsorował były "misiaczek", albo zarobiła na niego wiadomo jak ;)
@maciss: Nikt by tak nie powiedział lol, to jak faceci piszą, Ze skoro ja jestem szczupły to niech ona będzie tez szczupła wiec czemu baba nie może wymagać aby był na jej poziomie finansowym.
Jakbym była bogata, to tez nie chciałabym mieć gołodupca, który byłby na moim utrzymaniu i nie stać by było go na cokoliweik
@ZumpkaChinskax: Chodzi o formę wypowiedzi, a nie jakie ma wymagania. Chociaż jak jedna osoba zbankrutuje albo zachoruje to już nie ma miłości? Takie to puste trochę, pisze tylko o pieniądzach i swoim wyglądzie. Poza tym idziesz w skrajności, że druga osoba to gołodupiec, jakby nie było niczego pomiędzy.