Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nie, jak ktoś twierdzi inaczej to jest idiotą czerpiacym swoją wiedzę z wykopu a nie twardych danych


@InlandEmpire: Ej czekaj czy ty probujesz mi wmowic ze to wczesniej to pisales na serio?
dosc Low quality bait.

No ale moze wypok juz jest na tyle potezny ze sponsoruje artykuly o strefach no-go we francji niemczech czy szwecji.
Przewin wyzej i zobacz co wkleilem-znalezienie zrodel nie jest trudne i o dziwo nie jest
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@TatoAktywny: Imigranci są pewnie nie gorsi niż tubylcy. I co z tego?
Różnorodność nie jest wcale siłą w skali kraju, wręcz przeciwnie. Tworzy dodatkową oś wewnętrznego konfliktu który można łatwo wykorzystać w walce politycznej. Podzielić społeczeństwo by nim rządzić, bardzo stary pomysł.
Jeśli Europejczycy są winni tej tragicznej śmierci, to tylko przez swój brak stanowczości wobec nielegalnej imigracji.
To nie wykopki zabrały te dziecko nielegalnie przez wielkie morze pontonem i to jeszcze bez kamizelki tylko #!$%@? rodzice! Najpierw #!$%@? swój kraj w imię jakiegoś #!$%@? Boga a potem chcą spokoju we Włoszech. Jedz pooglądaj ten spokój teraz tam bo ja wróciłem nie dawno!
@Jaromiszcz: a byłeś ty chociaż raz w Niemczech czy piszesz to co przeczytałeś na Alatei czy innym prawicowym portaliku? W najciemniejszych zakątkach Berlina prędzej dostaniesz w łeb od pijanego Polaka niż emigranta z dalekiego wschodu. Jeśli mówisz o innych ludziach jako o zwierzetach, widocznie sam zasługujesz na traktowanie jak zwierzę


@staryalkus: Bylem w Paryżu, Londynie, Barcelonie. Wszedzie tam gdzie imigranci z Afryki i bliskiego wschodu tam syf i przestepczosc.
Warszawa
Byłem w niemczech, byłem w Belgii teraz jestem w Holandii


@Jaromiszcz: W Goeteborgu jest sobie taki pomnik Gustawa Adolfa, ichniejszego króla co to chciał wszystkim nie-szwedom spuścić lanie (z różnym skutkiem). Król jak król, Szwedzi się co prawda do niego nie modlą, ale widok arabskich gołowąsów obsiadających figurę - tak, tak, nie cokół - jak #!$%@? gołębie i puszczających na cały regulator z jakiegoś boomboxa te swoje #!$%@? arabo-disco zapamiętam chyba