Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@TatoAktywny: Tak wsadziłbym siebie i moją rodzinę na tratwę na Bałtyk żeby płynąć na ślepo do Szwecji bo tam dają pieniądze za darmo zamiast jechać do sąsiedniego kraju do przygotowanych i wspieranych przez międzynarodową społeczność specjalnych obozów dla uchodźców zapewniających wyżywienie, opiekę medyczną a w przypadku odpowiednich umiejętności legalnej migracji do innego kraju. Zdecydowanie lepsza droga to na ślepo na ponton bo jakieś tam głupki z drugiej strony morza twierdzą że
  • Odpowiedz
@TatoAktywny: Zadałeś mi debilne porównanie co ja bym zrobił z moją rodziną w czasie II wojny światowej gdzie sytuacja była diametralnie inna! Odpowiadając cierpliwie na tak idiotyczne postawione pytanie odniosłem się do sytuacji gdyby wtedy w Polsce było podobnie jak w Syrii czyli sąsiednie państwo! Jakim jest Turcja dla Syrii oferowało międzynarodową pomoc mi i mojej rodzinie, zapewniało wyżywienie i nocleg, opiekę medyczną i szkołę dla dzieci, jakby tego było mało
  • Odpowiedz
No to powiedz mi do którego z sąsiednich krajów byś uciekał?

Do Niemiec?

A może ZSRS?

Wiem! Z pewnością do Czechosłowacji.


@TatoAktywny: Do Rumunii albo na Węgry, ale żeby wpaść na taki pomysł to trzeba mieć trochę wiedzy o geografii i świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Utonął wraz z matką i pięcioletnim bratem.

A wykopki dalej będą srały gównem. Bo emigranci to złodzieje, nieroby i terroryści tylko liczący na wygodne życie z socjalu.


@TatoAktywny: wyjaśnij, w jaki sposób jedno łączy się z drugim. W jaki sposób śmierć dziecka jest jakimkolwiek argumentem w sprawie przyjmowania/nieprzyjmowania imigrantów?
  • Odpowiedz
@TatoAktywny hasło klucz: ja nie udowodnię że było ustawione, ty nie udowodnisz że było inaczej.

Przyjmij sobie imigranta sam do domu albo za sasiada. Docenisz jak mało miałeś wcześniej zmartwień w zyciu
  • Odpowiedz