Wpis z mikrobloga

Tak sobie słucham wywiadu Margot w Radio ZET i myślę sobie, że ten typ to zwykły seksista. Gada, że on się nie czuję facetem, bo faceci to są agresywni, rola męska to przemoc. Nie wiem, ja jakoś jako facet nigdy nie czułem, że moją rolą w życiu jest naprdalanie ludzi na ulicy, walki MMA czy kariera wojskowa. Mamy XXI wiek, kto broni facetowi być pacyfistą czy interesować się modą itp.?
Nawet trochę zrobiło mi się go szkoda. Lewactwo (nie lewica) skrzywiło mu umysł do tego stopnia, że wypiera się sam siebie
#bekazlewactwa #lgbt #neuropa #margot #konfederacja
  • 29
@marv0oo: Skąd męzczyzna, który uważa, że czuje się kobietą wie jak to jest "czuć się kobietą" , przecież nigdy nie doznał cyklu owulacyjnego, ani nigdy nie poczuje instynktu macierzyńskiego? ; nie był też nigdy traktowany przez środowisko społeczne jako kobieta gdy dorastał.On raczej ma jakieś wyobrażenie "jak to jest byc kobietą" i się z nim integruje. Ale to wyobrażenie nadal jest z punktu widzenia mężczyzny, który obserwuje kobiety.
I to samo
@Andsor: też się zawsze nad tym zastanawiam. Oprócz tego poziom hormonów ma ogromny wpływ na to jak się czujesz i myślisz. Gość generalnie #!$%@? ostre fikołasy, mówiac że wyrzeka się męskości, bo męskość to przemoc, podczas gdy sam stosuje przemoc jako główny środek wyrazu. Poza tym męskość w znaczeniu kulturowym jest bardzo płynna i nie poczuwanie się do bycia mężczyzna, tylko dlatego że nie wpisuje się w jakiś wzorzec obowiazujacy w
@marv0oo: To ten chłop co się zakochał w lasce ze studiów po czym okazało się,że ta laska to lezba i go odrzuciła. Chłop nagle stwierdził ,że identyfikuje i czuje się jako kobieta i co najśmieszniejsze też lezba. Normalnie aż #bekazpodludzi
@marv0oo: Też mam podobne przemyślenia. Nie ma nic złego w byciu odrobinę androgynicznym (wielu artystów jest takich i raczej nikomu to nie przeszkadza). Gorzej, jak regresywna lewica Ci wmawia, żeś kobietą lub mężczyzną.
Skąd męzczyzna, który uważa, że czuje się kobietą wie jak to jest "czuć się kobietą" , przecież nigdy nie doznał cyklu owulacyjnego, ani nigdy nie poczuje instynktu macierzyńskiego? ; nie był też nigdy traktowany przez środowisko społeczne jako kobieta gdy dorastał.On raczej ma jakieś wyobrażenie "jak to jest byc kobietą" i się z nim integruje. Ale to wyobrażenie nadal jest z punktu widzenia mężczyzny, który obserwuje kobiety.

I to samo z kobietami,