Wpis z mikrobloga

Jakie polecacie poradniki?
Chciałem sobie tylko pooglądać widoczki a t dupa. Padłem ofiarom choroby symulatorowej...
Niestety tutoriale jakie znalazłem uczą małpiego klikania w elementy albo są na poziomie "to si robi jak w Xplane, tu to wiadomo robimy xyz a potem qwe".
#msfs
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wbielak: a jaki model samolotu Cię interesuje?
Jak nie chcesz "małpiego klikania" to są materiały w formie filmów objaśniające wiele zagadnień, systemów, ale to jest na dziesiątki godzin nauki pewnie byś się zniechęcił
@Nuggerath: Dzięki!
@LM2137: Pomysł jest taki żeby zacząć od Cessny 152 /172 z G1000 potem większe.
Kiedyś pływałem w Silent hunter III z pełnym realizmem, bez kompresji czasu i prowadząc nawigacje zaliczeniową na kartce... jeśli tylko czas pozwoli to poziom trudności nie powinien mnie odstraszyć. ;)
@wbielak: Naucz się na gaugach a potem G1000 imo - czyli C152 sobie ogarnij perfect a pozniej cos wiekszego C172 albo przesiadka na bonanzę - ciut szybciej się wszystko dzieje, później Tropy + Tropy dwusilnikowe i jety.
@Nuggerath: @Genny_Stefanetti: @LM2137:
Pytanie pewnie głupie ale szukam już kilka godzin i nie mogę znaleźć.
Na mapie w menu i w GPSach są punkty o oznaczeniach literowo cyfrowych. Jak sądze są to jakieś standardowe punkty nawigacyjne. Jakie? Jakich procedur dotyczą? Gdzie znajd sposób ich użyci? Czy jest miejsce gdzie (o ile to nie są całkiem inne punkty) dowiem się że punkt XXXX odpowiada punktowi Sierra (mandatory radio communication point)