Wpis z mikrobloga

14 tygodni z #finasteryd

Ok to mam wrażenie, że mój poziom estrogenu się zwiększył, chociaż też nie ćwiczę i jem nadal słabo niestety, od poniedziałku zaczynam już dietę na poważnie, bo kończę urlop xD. Chcę też zrobić badania krwi, bo już czuję ten brzuch co raz bardziej, ale tak jak mówię, nie robię nic poza rowerem/rozciąganiem Q_Q, gdzie serio byłem wcześniej bardzo aktywny fizycznie, stabilna praca rozleniwia...

Jest mnóstwo baby hair, praktycznie całe zakola są nimi zarośnietę, co widać tutaj na tych 2 zdjęciach, z tyłu też się ładnie dzieje, minął miesiąc odkąd ogoliłem się na łyso, tydzień temu byłem skrócić boki i tył u fryzjera.

Od 4-5 tygodni biorę pół tabletki codziennie.

#addisilysienie #lysienie #zakola #wlosy
Addis - 14 tygodni z #finasteryd

Ok to mam wrażenie, że mój poziom estrogenu się z...

źródło: comment_1599129641ICuWKxBVnNV9Hngm4qAHcI.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: oprócz brzucha który się trochę powiększył ale to przez brak diety i ćwiczeń to nic. Może czasem dziwne dni, ze raz chce mi się uprawiać seks ciagle, a raz w ogóle ale tez tak bywało bez Fina. Na początku jak brałem to był ból jajek i słabsza erekcja
  • Odpowiedz
@scrimex: tak mi się wydaje, chociaż to chyba bardziej kwestia tego ze testosteron nie przekształca się w dht tylko w estrogen który odkłada tłuszcz
  • Odpowiedz
@Addis to w sumie dla mnie to dobrze, bo jestem chudy jam patyk i potrafilem zalatwiac sie z 2/3 razy dziennie, jak polecasz dawkowac finasteryd? mam tabketki po 1mg
  • Odpowiedz
@scrimex: ja od miesiąca biorę 0.5mg codziennie, polecam tez tak zacząć, ewentualnie później zwiększyć dawkę. Tylko to jest jakby „zła” masa bo się odkłada na brzuchu większość i możesz mieć chude łapki a brzuch jak Janusz :D
  • Odpowiedz
@Addis: bardzo sensowne rezultaty. ja właśnie dostałem od lekarza receptę na fina na 4 opakowania i chyba spróbuję. A zakola i tonsurę mam podobną co Ty na początku. Co prawda zastanawiam czy to się będzie gryzło z treningiem i tym że czasem biorę mocny spalacz tłuszczu, który mam wrażenie podbija też testosteron, a w każdym razie zwiększa ciśnienie i ukrwienie.
  • Odpowiedz
@Utero: nie powinno się gryźć, dużo ludzi bierze fina z jakimiś suplami czy wspomagaczami treningu, ale tak jak zawsze mówię każdy organizm jest inny. Trzeba testować
  • Odpowiedz
@Addis: o tyle dobrze, ze pracuje fizycznie to może tak kaldun nir bedzke rósł, zobaczymy, ale nie ukrywam do toalety zalatwiac chodxilem 2 razy dziennje teraz co 2gi dzień
  • Odpowiedz