Wpis z mikrobloga

Za pół godziny jadę sobie do Ojcowa zbadać dokładniej trasę bo padały pytania o trudność itd. a ja mam sklerozę i nie pamiętam jak było z przewyższeniami etc.

Mapa trasy (jest prosta):

http://goo.gl/maps/Wrx1d

Start w Parku Krowoderskim (zaznaczony na mapie), zbiórka pewnie przy którymś z boisk do kosza, żeby się tam nie szukać. Proponowana godzina 10 rano, ale skłonny jestem negocjować z terrorystami, dla których to ciemna noc. Meldować kto się wybiera w sobotę + ew. kto potem na szamę do @kitkat82 bo nie wie co zrobić z wałówką. Wycieczka zostanie odwołana wyłącznie jakby padał deszcz. Reszta warunków nie spełnia kryteriów od wymigania się.

@kitkat82 @Sepang @polok20 @kasik913 @pewnegodnia @raj @zenon0800 @WilkBardzozly @Napiecie @Elektrolit @SpiderFYM @archive

@simsoniak @wspodnicynamtb @Gigi_ @Shaft @metaxy @zyngi #rowerowykrakow
  • 54
  • Odpowiedz
@metaxy: Ja będę na 85%. Pewny nie jestem, bo dzień wcześniej jadę (prawdopodobnie) na masę krytyczną i nie wiem na którą wstanę i czy rano będę miał siły.
  • Odpowiedz
@Zyngi: Daj jakieś info o masie. Bo widziałem pomalowane na ścieżkach napisy o ostatnim piątku miesiąca pod Adasiem, ale nic więcej nie wiem.
  • Odpowiedz
#rowerowykrakow niestety deszcz pokrzyżował mi szyki i obadanie trasy przełożone na jutro, ale jak pamiętam to trasa jest raczej niezbyt wymagająca. Macie profil wysokościowy. Na razie wygrywa godzina 10. @zenon0800: możesz zaparkować pod moim blokiem, ale wtedy musiałbyś ze mną podjechać parę km do Parku Krowoderskiego. Tamtej okolicy nie znam, więc polecić mogę Ci ew. Street View i szukanie Biedronki/Lidla etc. w okolicy.
metaxy - #rowerowykrakow niestety deszcz pokrzyżował mi szyki i obadanie trasy przeło...

źródło: comment_XfXqVJj94WF0hIEyIrKqKvp7KQCmmg3Z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz