Wpis z mikrobloga

@Mate400: Polecam pominąć dwie pierwsze części, bo tylko się zrazisz. Nie dość, że są strasznie infantylne (w końcu skierowane do dzieci), to jeszcze najgorzej napisane. Od trzeciej już jest dużo przyjemniej i pożera się jedna za drugą.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mate400 ja w wieku 23 lat pierwszy raz do tego siadłam i tragedia.. jest to tak beznadziejnym jezykiem napisane, że nie ma co się męczyć ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Mate400: ja mam 24 lata i czyta mi się tak samo dobrze jak w wieku 14 lat gdy czytałam za pierwszym razem więc nie słuchaj i daj znać czy się podobało
  • Odpowiedz
Do ostatniej części sądziłem że Snape okaże się ojcem Harrego. To byłby plot twist ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kotniepies: jeśli myślałeś że coś się wydarzy, i to faktycznie się dzieje, to to nie jest plot twist ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Waspin: @Odczuwam_Dysonans: @SmileJotPeGie: @Kotniepies: @John_Random: @Sheta: @LadniePieknie: @WoodyzZZ: @John_Random: @Perkotka: @Sheta: @LadniePieknie: @Jasnoniebieska: @ZaplutyKarzelReakcji: @TullamoreD:

przeczytałem dziś pierwszą część :D ogólnie w dzień idzie to całe przeczytać. Czytało się znakomicie ! A nigdy wcześniej nie czytałem HP. Ogólnie też pojawiły się pewne smaczki w książce, które w filmie nie było, a film był oglądany kilkadziesiąt razy :)
  • Odpowiedz
@Mate400: a pewnie książka dużo różni się od filmu. Wszystko jest ładniej poukładanie i lepiej wytłumaczone. No ale wiadomo to jest film. Zawsze uwielbiałem hobbita czy władcę pierścieni, po przeczytaniu stawiam na książkę. Film jest dobry ale książka to coś pięknego
  • Odpowiedz