Wpis z mikrobloga

I rozumiem, że masz obok przystanek tramwajowy?


@DaeronTargaryen: Skąd taki wniosek? Nie, nie mam. Mieszkam w środku osiedla. Na przystanek idę ~7 minut, których nie doliczyłem w kalkulacjach.
  • Odpowiedz
Bo takie założenia były w moim komentarzu, na który odpowiadałeś.


@DaeronTargaryen: Faktycznie, nie doczytałem. Wybacz. W dalszym ciągu jest to miast, w teorii dobrze skomunikowane. Ale parodią jest, że 4 kilometry komunikacją potrafię jechać te nawet 50 minut.
  • Odpowiedz
@zoru: No to tak jak w poprzednim komentarzu - zależy od sytuacji, bo to nie jest tak, że komunikacja miejska na każdym odcinku jest taka beznadziejna. Inna sprawa, że jak Ty piszesz o 4 km to taki dystans można sprawnie pokonać rowerem, jeśli jest dobra infrastruktura - też zależy od sytuacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Waspin udział komunikacji zbiorowej w ilości zakażeń jest znikomy. W Niemczech gdzie nie ograniczano ilości osób było to 0.2 %

@DanielPlainview: nadal jak sobie wyobrażam jazdę zbiorkomem to mi się rzygać chce. Nie moje standardy
  • Odpowiedz
Przewaga komunikacji: nie wymaga kilkudziesięciu tysięcy na samochód i prawko, kasy na paliwo, ubezpieczenia, opony, naprawy itd, Nie martwisz się o parking, nie ukradną ci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samochód niby fajny ale nie jest niezbędny na szczęście. Ja nie lubię i nie chcę jeździć samochodem.


@L3gion: Napisz typie po prostu, że nie umiesz jeździeć, a nie wymyślasz jakieś z dupy argumenty xD
  • Odpowiedz