Wpis z mikrobloga

@Herato: jeśli zgodnie z przepisami to chyba nie ale taki kop na ryj to nei wiem czy był przepisowy, niby dyskwalfikacja ale still.
normalnie się siedzieć nei idzie - nawet się nie ma problemów jak w boksie kogoś zabijesz - jest to w prawie nawet jakoś uregulowane ale jeśli jest nieregulaminowe #!$%@?ęcie to imo przynajmniej jakieś nieumyślne można przyklepać.
  • Odpowiedz
@Herato:
Kiedyś czytałem ze w profesjonalnych federacjach wszystkich sportów walki zawodnicy podpisują klauzule, ze w przypadku uszczerbku na zdrowiu lub śmierci podczas walki ten który tego dokonał nie ponosi odpowiedzialności karnej
  • Odpowiedz
@Bubi93: pewnie podpisują, ale ogólnie to jest traktowane jako ryzyko zawodowe i jeśli podpisujesz kwit na walkę to w różnych klauzulach masz to ustalone.

tylko tutaj jest problem - a nie jestem znawcą mma - czy takie kopnięcie było legalne, troche legalne czy w ogóle nielegalne i nieprzepisowe.
więc akurat nawet jakby polak był warzywem lidla i beatris sądziła ferrariego to raczej nei wsadzi go do paki bo okoliczności łagodzące, walka
  • Odpowiedz