Wpis z mikrobloga

@tbhilt: odpowiedź na twoje zarzuty ze polki wybieraja obcokrajowcow jest prosty, polacy czytaj faceci sa jednymi z najbrzydszych w europie, potwierdzone badaniami, ale z drugiej strony maja wyjeb... wymagania co do kobiet. I to tez jest potwierdzone. Mozesz tworzyc co chvesz, opowiadac o hipergamii, ale to ma sie jak gowno do twarogu. Zjeb zycie maja tylko ci co nie chca robic nic, i najlepiej zeby samo kapało
  • Odpowiedz
@Xxonaxx: Podaj mi proszę badania, że Polacy są najbrzydsi w Europie.

Druga sprawa, mam wrażenie, że Twój wpis jest z cyklu "nie znam się, ale się wypowiem". Laski nie mają ŻADNYCH wymagań wobec manleta z ryjem 4/10 z Hiszpanii i takie są fakty. Jeśli mi nie wierzysz to polecam pójść do klubu w Wawie.

Hipergamia jest faktem. Sama w sobie nie jest zła, nawet z punktu widzenia biologii jest to zrozumiałe,
  • Odpowiedz
@tbhilt: nie przechowuje takich badan bo nie sa mi do niczego potrzebne, udowadniac oczywistego nie musze. Prawda jest taka ze polskich facetow nawet ukrainki nie chca, chyba ze do zmiany statusu zycia. Popatrz na polskich facetow, srefnio po 25 roku, zaczynaja hofowac bojler, do 30 zyja ze starymi. Nie dbaja o wyglad mowie garderobie, wiekszosc wyglafa jakby strzyglo sie u Pana Zenka na palę. Sorka, ale wolę alvara na 1 noc,
  • Odpowiedz
@Xxonaxx: To po co mi piszesz, że to potwierdzone badaniami skoro nie potrafisz ich przedstawić?
Skąd u Ciebie tyle jadu w stosunku do polskich mężczyzn?

Ukrainki chcą, tylko faceci w Polsce wolą Polki. Widzę obie płci codziennie i bojlery występują z jednej i drugiej strony. Więcej moich znajomych facetów trzyma lepiej formę od lasek, które znacznie poszły w szerz. To, że jest przyzwolenie na to, że laski mogą nosić makijaż automatycznie
  • Odpowiedz
@tbhilt: sorka ale argumenty nie trafione, o silowni nie wiem bo nie chodze, nie musze. Ale mam kumpli co chodza, a wygladaja bardziej jakby siedzieli na tej silowni.Co do ciuchow tez sie nie zgadzam, teraz jest teraz trend ktory popiera noszenie ubran z 2 reki dla ochrony srodowiska i nie produkowaniu nowych bez potrzeby. Sama kupuje czesto w ciuchach, nie ze mnie na nowe nie stac, ale szmaty np. Ze Szwecji
  • Odpowiedz
@Xxonaxx: Skoro chodzą i wydaja na to pieniądze to z założenia może coś tam robią. U facetów tłuszcz magazynuje się głównie na brzuchu więc jak ktoś nie trzyma diety i go nie spala to bardzo ciężko się go pozbyć. Nago ich nie widzisz bo nimi gardzisz ale wtedy widoczne są efekty treningów (albo stosunkowo obcisłe koszulki).

A wiesz może skąd wynika taki trend? Może dlatego, że dużo osób nie ma pieniędzy
  • Odpowiedz
@tbhilt: nie masz z w tym racji, bo kupowa ie ubran z 2 reki popalaryzuja lidzie co maja kase.

Mowie o tym ze goscie niby laza na silownie a sa ulani, wiesz co to ulanstwo?

Nie uwazam tylko tak jest i tez byly o tym arrykuly, kawa w pl jest inna niz niemczech, proszki do prania. W pl to nawet ubrania nie sa z bawelny, oczywiscie napisane jest bawelna ale to
  • Odpowiedz
@Xxonaxx: Nie obchodzi mnie życie żadnego celebryty. Wątpię, żeby jakiś bogaty człowiek popularyzował coś co nie przynosi zysku. Ale głupota jest w cenie w tych czasach wyjątkowo opłacalna.

Nie, nie wiem. Laski w ogóle nie są ulane XD

Oesu. Jak społeczeństwo polskie będzie stać na lepszą kawę to taka będzie w sklepach. To nie wina dystrybutora, że daje taką kawę tylko społeczeństwa, że taką kawę oczekuje (lub na taką ją stać).
  • Odpowiedz
@Xxonaxx: Meh załapałem. Polska robiła tak samo w czasach PRL'u, w sensie na eksport szło to co lepsze, a najgorsze zostawało. Mogę Ci z doświadczenia powiedzieć, że znam firmę, która tak robi analogicznie z jabłami, w sensie najlepsze na eksport.

Nadal nie widzę w tym nic złego, jak mamy jednego producenta i sprzedaje dwa różne produkty w tym samym opakowaniu na różne rynki. Co nie oznacza, że wszędzie jakość jest gorsza.
  • Odpowiedz