Wpis z mikrobloga

Jak zwiedzać #wroclaw ?

Taq macie strasznie aktywny, widzę też w sygnaturze opis głównych atrakcji - super sprawa ;), ucieszyłbym się jednak mocno z jakiejś mapki - gdzie wystartować i gdzie skończyć wycieczkę (1-2 dni), by nie marnować czasu na przejazdy? Latać uberem/słynne tramwaje?
We wpisach, wyszukanych przez google, sprzed... 6 lat, są wskazówki, ale może macie w tym czasie wyrobiony przepis i się podzielicie? Byłbym wdzięczny, planuje to na przyszły weekend i czas goni.

#podrozepopolsce #turystyka
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@przemilcze: jak masz tydzien czasu, masz podane na tacy atrakcje, to odpal sobie mapy googla, zobacz co gdzie jest i co po kolei najlepiej zobaczyc.
Komunikacja dojedziesz praktycznie wszedzie, a jak nie to masz rower miejski.

Ehh roszczeniowi milenialsi, wszystko na tacy by chcieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Alasthor: uwierz mi, poświęciłem parę godzin na poszukiwania, od miasta po atrakcje, filmiki yt, wycieczki zorganizowane, tylko gdy się zaczyna od Polska i schodzi niżej, nie jest łatwo. ;) Ale fakt, taca dobra rzecz. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Polecacie dzień czy dwa na taki główny ciąg spacerowicza?
  • Odpowiedz
@itakniktniezapamieta: dzięki wielkie za propozycję, ale jak szybko temat się pojawił, tak szybko wyparował; nie wnikając w szczegóły, towarzyszka chce gdzieś dalej jechać - 'ja muszę znać szczegóły' - przygotowujesz 3 dni plan - 'tam już byłam 10 lat temu, tak że...'.
Życie jest piękne. ( )

Jak zmieni zdanie, to może jeszcze dopytam, dzięki. ;)
  • Odpowiedz