Wpis z mikrobloga

Siemano kj, ale ja jestem zboczony. Mam przed oczami tą scene. Siedzi na kanapie ona. Dorodna kubańska kobieta, mocny ponętny makijaż (lekkie zauroczenie) ona wyciąga spod prześwitującej bluzki swoje dwa masywne cycory aż wkońcu pokazuje swoją picz. Wygolona na błysk, wargi lekko poszarpane i nabrzmiałe od penetracji. Zaczyna ją masować szepcząc jakieś sprośne teksty i ptrząc tymi swoimi oczami. Z podniecenia robi mi sie słabo, serce zaczyna bić szybciej oddech jest płyszy, fizycznie czuje sie jakbym był zestresowany ale to tylko pożądanie. Gdybym się do niej dostał wymasował i wyssałbym jej wszystko co sie da (oprócz odbytnicy bo to mje brzydzi) a ona delikatnie masowałaby mój naplet i mruczała te swoje sprośne świństwa. To jest stan do leczenia, zaawansowane zezwierzęcenie, farmakoterapia.
#przegryw #nofapchallenge
  • 4
@KontrastWykop: yhmm dokładnie, czas na specjalistę i nawet nie dlatego, że o tym myślisz tylko dlatego, że opisujesz to na stronie ze śmiesznymi obrazkami. Psujesz mi kurcze odbiór tej śmiesznej rzeczywistości