Wpis z mikrobloga

#wasteland3 #wasteland2 #fallout #fallout4 #crpg #gry #pcmasterrace

Pograłem 2 dni w trójkę Wasteland. Nie podoba mi się generyczne menu i generyczny dezajn niektórych ikonek przedmiotów w menu. Za dużo czasu spędzam na customizowaniu postaci/sprzętu(to już chyba w mema w środowisku graczy W3 się powoli zmienia: czas grzebania w statystykach).
Ale tak to chyba gra jest najbliższa moim ulubionym grom wczechczasów: Fallou 1 i 2(delikatnie posypana innymi klasykami CRPG, gdzie tworzymy drużynę i kierujemy każdym członkiem).
Historia zaczyna być ciekawa(dalej jestem w pierwszy mieście, bo chcę dobrze dobraną drużynę i sprzęt). Gra jest ciekawa, widać że decyzje będą miały wpływ na historię, podoba mi się system walki.
Zapowiada się naprawdę super, oby grze się powodziło, mam nadzieję że będą DLC i następne części. Czemu takich gier jest mało(narzekanie boomera), może ludzie(młodzież) nie lubi gier turowych jak F1 i 2, Wasteland, Balduropodobne, XCOMopodobne... nie wiem
PS
można spokojnie grać padem na kanapie jak się ma duży monitor(TV). Mocno na plus, dobra wracam do grzebania w statystykach;)
Pobierz
źródło: comment_1599505680Hk8AIsRvRXK5Rf5paZreei.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Scyzorex: pograj to zobaczysz, zresztą sama logika mówi jasno - 95% szansy na trafienie oznacza że jest 5% szansy na pudło. Czy coś się w tym nie zgadza? Twoje 95% szansy na trafienie, do tego modyfikatory jak przykładowo 15% szansy przeciwnika na unik itp nawet snajper na najwyższym poziomie potrafi walnąć takie pudło że aż miło
@RabarbarDwurolexowy: gra jest super, ale szybko łapiesz co sie opłaca, a co nie i gra trochę zwalnia :/ w tym momencie idę przez grę jak terminator, a gram na najwyższym poziomie trudności :< trochę mi to psuje zabawę bo wcześniej kalkulowałem czy dam rade, czy sie opłaca itp, a teraz mam po prostu ochotę iść na łatwiznę i wszystkich zabić xD

najlepiej isc we wszystkie umiejętności, które przydaja sie w rozmowach
@niski_czlek: Hej, dzięki za tip, właśnie chyba łapię że niepotrzebnie ładuję w pierwszy stat, by mieć AP na dwa strzały, a w rozmowach uciekają mi najlepsze opcje, mam jednego "mózga" co ma maszyny i komputery, lockpick dałem snajperce, próbuję znaleźć balans które statystyki są ważniejsze, nie oglądam poradników, wolę odkryć sam, bo mogąc robić nowe ludziki, więc nie boję się błędnych decyzji w rozdawaniu punktów/perków.
@jakub-dolega: Wesson u mnie jest bardzo przydatna - rewolwery w jej łapach to potęga, a nie mam nikogo innego kto się w tym specjalizuje. Zależy od składu drużyny, w moim przypadku Wesson i Kwon (przerobiony na smg) się bardzo przydają.