Wpis z mikrobloga

@Paul167: znając życie sytuacja tymczasowa, widziałem parę słupów energii na środku skrzyżowań, koło jednego jeździłem, wychodzi tak jak w czasie wykonanie wychodzą takie kwiatki i procedura u właściciela tej atrakcji trwa.

w przypadku który widziałem z 2-3miesiące słup czekał na przesunięcie, po przesunięciu jest normalnie - wiec robić zdjęcia dla potomnych ;)
@Paul167: to właśnie opisałem, pewnie jest w trakcie procedury, zgłoszenia etc, żeby właściciel słupka go przesunął, bo wykonawca ścieżki nie miał tego w projekcie, a ścieżkę skończyli bo tak mieli, wiec za miesiąc, lub dwa ktoś tak rozkuje przesunie i naprawi.... chyba że urząd zdecyduje, że jest git i rowerzyści dadzą rade ;)
@Paul167: Ł. Litewka, z partii której prezydenci przez 20 lat zapuszczali miasto, 20 lat zmarnowanego potencjału, miasto popadło w nieład i marazm. To zdjęcie to faktycznie kuriozum, jednak prezydent Chęciński zrobił dla tego miasta nieporównywalnie więcj w ciągu jednej kadencji niż te pieprzone komuchy zrobiły przez 20 lat.

Taki tylko komentarz, jakby ktoś nie wiedział kim jest Pan Litewka i co jego partia zrobiła z Sosnowcem ( ͡° ͜ʖ